مدرن فاز 1 نتایج نشان می دهد coronavirus واکسن و ایمن باعث پاسخ ایمنی

شرکت بیوتکنولوژی مدرن, Inc گفت که تجزیه و تحلیل موقت داده ها از مراحل اولیه آزمایش های انسانی آن Covid-19 واکسن نامزد RNA-1273 مجددا مثبت یافته اعلام کرد حدود دو ماه پیش.

“نمایش نتایج: از شرکت کنندگان در دوز اولیه بود که هر دو واکسن و مورد بررسی قرار گرفت در از قبل مشخص شده timepoints تصریح مثبت موقت داده ها ارزیابی و اعلام کرد در مارس 18 و نشان می دهد mRNA-1273 ناشی سریع و قوی پاسخ ایمنی بدن در برابر SARS-CoV-2” شرکت گفت.

تحلیل از این برچسب های فاز 1 مطالعه منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند. موقت و تحلیل ارزیابی دو دوز واکسن از mRNA-1273 داده شده 28 روز جدا از هم در سراسر سه دوز سطح (25, 100, 250 میکروگرم) در 45 فرد سالم شرکت کنندگان در سنین 18-55 سال و گزارش نتایج از طریق 57 روز این شرکت توضیح داد.

مطالعه led توسط موسسه ملی آلرژی و بیماریهای عفونی (NIAID) بخشی از ایالات متحده موسسه ملی بهداشت (NIH).

“این فاز 1 اطلاعات نشان می دهد که واکسیناسیون با mRNA-1273 باعث قوی پاسخ ایمنی در تمام سطوح دوز و به وضوح حمایت از انتخاب از 100 ميکروگرم در نخست و تقویت رژیم به عنوان دوز مطلوب برای فاز 3 مطالعه گفت:” افسر ارشد پزشکی از مدرن. “ما مشتاقانه منتظر آغاز ما فاز 3 مطالعه بيان ژن-1273 این ماه به نشان می دهد ما واکسن توانایی به میزان قابل توجهی کاهش خطر COVID-19 بیماری است.”

فاز سوم آزمایش در حدود 30000 نفر است که انتظار می رود به جریان از جولای 27.

دیگر شرکت ها و آزمایش های

توسعه می آید تنها چند روز پس از یک خبرگزاری روسی گزارش داد که روسیه به اتمام بود محاکمه و به حال امن Covid-19 واکسن در محل. در واقع داوطلبان در آنها واکسن مورد آزمایش قرار گرفت در حال مرخص می شود امروز و در جولای 20, این گزارش گفت:. چین Sinovac نیز گفت: آن را در اواخر مرحله محاکمه در برزیل.

بیش از 150 واکسن در حال توسعه هستند از شرکت های مختلف در سراسر جهان و کسانی که در یک مرحله پیشرفته تر شامل دانشگاه آکسفورد را کانديد واکسن بودن co-طراحی و توسعه توسط AstraZeneca; یک نامزد از CanSino بیولوژیکی Inc/پکن موسسه بیوتکنولوژی و یکی دیگر از Inovio داروسازی/ بین المللی واکسن موسسه. هند Zydus Cadila, بهارات زیست فناوری, نوش دارو Biotec و سرم موسسه (در تولید و بازاریابی اتحاد با AstraZeneca) نیز در نزاع است.

مدرن نامزد

این mRNA-1273 شرکت گفت: به طور کلی امن و قابل تحمل با هیچ عوارض جانبی جدی گزارش شده از طریق روز 57. عوارض جانبی (AEs) به طور کلی گذرا و خفیف تا متوسط در شدت.

توضیح میدهد که چگونه کار می کند, این شرکت گفت: mRNA-1273 ناشی از اتصال آنتی بادی به تمام طول SARS-CoV-2 سنبله پروتئین (ع) در همه شرکت کنندگان پس از اولین واکسیناسیون با تمام شرکت کنندگان در دوره نقاهت روز 15. دوز وابستگی را افزایش می دهد در اتصال تيتر دیده می شد در سراسر سه دوز سطح بین نخست و افزایش واکسیناسیون در دوز بود ،

ارزیابی دوام ايمنی در حال انجام است و شرکت کنندگان را در پی خواهد داشت برای یک سال پس از دوم واکسیناسیون با برنامه ریزی خون مجموعه در طول آن دوره است. مطالعات همچنین در میان سالمندان کوچک گروه و داده ها را به طور جداگانه منتشر شده این شرکت نشان داد. با توجه به افزایش عوارض و مرگ و میر ناشی از Covid-19 مسن و سالمند بزرگسالان شواهد اضافی برای پتانسیل یک واکسن برای محافظت از این جمعیت فوری اولویت این شرکت اعلام کرد.

فاز سوم

این پروتکل برای فاز سوم بررسی شده است توسط سازمان غذا و دارو و تراز اخیر FDA راهنمايي در کارآزمایی بالینی طراحی برای Covid-19 واکسن مطالعات. این تصادفی 1:1 آزمایش کنترل شده با پلاسبو است که انتظار می رود عبارتند از: در حدود 30000 شرکت کنندگان در 100 ميکروگرم دوز سطح در ایالات متحده است. اولیه پایانی خواهد بود پیشگیری از علامتی Covid-19 بیماری است.

مدرن به اتمام رسانده است ساخت واکسن مورد نیاز برای شروع فاز 3 مطالعه است. با فاز 3 دوز در برابر تعامل 100 ميکروگرم این شرکت همچنان در مسیر قادر به تحویل حدود 500 میلیون دوز در سال است و احتمالا تا یک میلیارد دوز در هر سال آغاز و در سال 2021 از آن داخلی ما ساخت سایت و استراتژیک همکاری با Lonza این شرکت گفت.

مدرن نیز با همکاری Catalent برای مقیاس بزرگ و تجاری را پر کنید-پایان ساخت mRNA-1273 در Catalent را بیولوژیک تسهیلات در ایندیانا است. علاوه بر این, آن را تا به اتحاد با ROVI برای مقیاس بزرگ و تجاری را پر کنید-پایان ساخت mRNA-1273 برای عرضه به بازار خارج از آمریکا شروع و در اوایل سال 2021 در ROVI امکانات در شهر مادرید اسپانیا به آن اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر