مدرن به احتمال زیاد قیمت آن واکسن 50-60 دلار در هر دوره: گزارش

مدرن, Inc در حال برنامه ریزی برای قیمت آن Covid-19 کانديد واکسن در حدود 50 تا 60 دلار در هر دوره مالی تایمز گزارش روز سه شنبه.

این گزارش گفت که با توجه به افراد آشنا با این موضوع که ما شرکت داروسازی است که به احتمال زیاد قیمت آن واکسن با دوز بالاتر از دیگر واکسن سازان توافق کرده اند که به هزینه دولت.

مدرن دریافت بودجه اضافی از بیش از 400 میلیون دلار در اوایل این هفته از دولت آمریکا. به طور کلی دولت ریخت و 1 میلیارد دلار به این واکسن را توسعه می دهد.

واکسن وارد مراحل نهایی دادگاه در روز دوشنبه و تنظیم شده است به آزمایش بر روی بیش از 30 ، 000 شرکت کنندگان است.

فایزر و آلمانی آن شریک BioNTech که همچنین خود را آغاز فاز 2/3 بالینی این هفته را امضا کرده بود قبل از سفارش معامله با دولت آمریکا در 19.50 دلار در هر دوز FT گزارش شده است.

AstraZeneca را کانديد واکسن است که یکی دیگر از حزب سوسیالیست در Covid-19 واکسن مسابقه به احتمال زیاد قیمت در $3 $4 در هر دوز طبق گزارش.

مدرن, Pfizer و مرک قبلا گفت که آنها قصد خود را به فروش نیست واکسن نامزدها در هزینه و سود در واکسن. در ضمن AstraZeneca و جانسون و جانسون گفته اند که آنها نمی خواهد سود حاصل از واکسن خود را نامزد.

مثلا AstraZeneca را واکسن توسعه یافته در همکاری با دانشگاه آکسفورد خواهد بود در قیمت کمتر از ₹1,000 هر دوز در هند شریک سازمان موسسه سرم گفته بود.

“هیچ کس در حال رفتن به مجبور به پرداخت هزینه برای آن; ما در حال رفتن به آن را به دولت و دولت آن را رایگان به هر کس مانند دیگر واکسیناسیون فرزندتان برنامه های” سرم موسسه مدیر عامل اژدر C helen clark بود گفت: همانطور که در گزارش قبلی.

مدرن است که با همکاری نزدیک با دولت آمریکا. این شرکت گفت که باید آن را قادر به توسعه و 500 میلیون دوز در سال است. این می تواند به یک میلیارد. تولید انبوه شروع خواهد شد در 2021.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>