تلفن همراه شرکت های معامله گران در بدن رویکرد آمیت شاه اجازه فروش گوشی های میان مستند

coronavirus, lockdown, mobile companiesصفحه اصلی وزارت به ریاست آمیت شاه اجازه داده است باز مستقل از مغازه ها اما نه مغازه ها در مراکز و یا خرید پیچیده ای است که خانه بسیاری از دستگاه های تلفن همراه خرده فروشان. (عکس)

دو apex صنعت بدن ICEA و گربه را به طور مشترک نوشته شده به اتحادیه, خانه وزیر آمیت شاه به دنبال مجوز برای فروش گوشی های تلفن همراه با شفاعت که از جمله گوشی های محوری برای ارتباطات در طول مستند.

هند تلفن همراه و الکترونیک انجمن (ICEA) — که اعضای آن عبارتند از: Apple Foxconn Wistron, Flextronics, Xiaomi, Vivo, Oppo, گدازه, در میان دیگران — در آن زودتر ارتباطات به مقامات دولتی گفته بود که گوشی های تلفن همراه در قلب این اکوسیستم و عدم در دسترس بودن می تواند زندگی را تهدید.

اخبار مرتبط

در یک نامه مشترک به شاه در آوریل 22, صنعت بدن به ذکر است که تعداد بسیار زیادی از شهروندان ندارد و دسترسی به اساسی ترین گوشی های تلفن همراه حتی در این شرایط فوق العاده.

“وجود دارد یک نیاز فوری و ناامیدی در میان شهروندان به حداقل دسترسی به ویژگی های اساسی گوشی یا ورود تلفن های هوشمند است که می تواند به تهیه کردن به نیازهای متنوع مربوط به ارتباطات کودکان, آموزش و پرورش, سرگرمی, پزشکی و الزامات کسب و کار” در این نامه گفت.

همچنین بخوانید: مستند ممکن است نیاز به تمدید تا اواسط مارس در دهلی نو: COVID-19 پنل ارشد

با توجه به صنعت تخمین می زند حدود 2.5 کرور مردم در کشور ممکن است داشتن یک غیر کاربردی و یا آسیب دیده گوشی های منتهی به سختی برای آنها در دسترسی به خدمات ضروری در حال انجام مستند است که وارد 5 هفته.

“علاوه بر این تعداد زیادی از شهروندان در حال حاضر رنج می برند در حساب معیوب دستگاه های تلفن همراه است که نیاز فوری به تعمیر و جایگزینی” نامه است.

در یک نامه جداگانه به خانه Scretary آجی Bhalla این ICEA گفته است که بیش از 10 کرور شهروندان ارشد در پایین هرم دسترسی ندارند حتی گوشی قابلیت و دسترسی.

دولت اجازه داده است باز مستقل از مغازه ها اما نه مغازه ها در مراکز و یا خرید پیچیده ای است که خانه بسیاری از دستگاه های تلفن همراه خرده فروشان.

وزارت الکترونیک و همچنین توصیه می شود از ورود دستگاه های تلفن همراه, رایانه های شخصی و لوازم جانبی مرتبط در لیست کالاهای اساسی برای حمایت از خانه کار می کنند و دسترسی به دیگر خدمات ضروری است.

صفحه اصلی وزارت قبلا اجازه تجارت الکترونیکی شرکت به فروش غیر موارد ضروری در دور دوم این coronavirus مستند اما پس از اعتراض از بخش های مختلف از جمله معامله گران در بدن کنفدراسیون همه هند معامله گران (گربه) تصمیم خارج شد.

این نامه مشترک توسط ICEA و CAIT گفت که در مغازه های خرده فروشی ارائه فروش و خدمات دستگاه های تلفن همراه تعداد تنها 2.5 lakhs است که فقط یک زیر مجموعه کوچک از 10-15 لاخ خدمات مخابراتی موسسات در سراسر کشور است که ارائه خدمات مخابراتی که شامل فروش شارژ سیم کارت و غیره.

“ICEA و گربه به طور مشترک توصیه اجازه فروش و خدمات دستگاه های تلفن همراه و لوازم جانبی آن و بدون هر گونه تاخیر بیشتر. این operationalisation از این مغازه ها باید انجام شود در انطباق دقیق به تعریف دستورالعملهای عملیاتی استاندارد (standard operating procedures) و اقدامات پیشگیرانه اطلاع دولت از زمان به زمان” در این نامه گفت.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net