MN و دوباره در یک سوپ بیش انتصاب در موسسه ملی انرژی خورشیدی

وزارت جدید و انرژی های تجدید پذیر (MN&RE) است که در یک سوپ بیش انتصاب در موسسه ملی انرژی خورشیدی (NISE). پنجاب و هاریانا در انتخابات را کنار بگذارند فرآیند استخدام برای پست معاون مدیر کل (انرژی خورشیدی فتوولتائیک) و یا DDG (SP) در NISE.

دادگاه شد از شنیدن درخواست ثبت شده توسط سانجی کومار یک DDG/دانشمند ‘F’ به دنبال دائمی جذب به NISE. به نام او شده بود به این پست به مدت دو سال در سپتامبر 2016. یک سال پس از خود نمایندگی ترم شروع شد و او به دنبال یک موقعیت دائمی در NISE است که تحت کنترل اداری از MN و دوباره.

در ابتدا او اعطا شش ماه دیگر تمدید فراتر از دو سال تصدی. پس از آن او داده شد بیشتر از شش ماه دیگر تمدید تا پست پر شد توسط یکی دیگر از نامزد. اما درخواست خود را به صورت دائمی جذب پذیرفته نیست.

نیشگون گرفتن و کشیدن در شرایط

در تقاضای خود را عمران و ادعا شده که این انتصاب شرایط را برای پست معاون مدیر کل (انرژی خورشیدی حرارتی فناوری) یا DDG (STT) اصلاح کرد به نفع Sujit Pillai, نامزد مرتبط MN&RE وزیر آناند کومار.

Pillai پسر سابق دبیر خانه GK Pillai و عضو سابق وزیر برنامه ریزی کمیسیون Sudha Pillai هر دو بازنشسته کرالا کادر IAS افسران. سانجی کومار ادعا که آناند کومار همچنین یک کرالا کادر IAS افسر بود یک تابع افسر به Pillai در یک نقطه از زمان.

سانجی کومار اظهار داشت که شرایط برای این پست از DDG (STT) در NISE بودند بهینه سازی در مداخله MN و دوباره ،

روند استخدام اوراق

مصرف استرن مشاهده از انتصاب شرایط در حال اصلاح دادگاه اوراق روند استخدام DDG (STT). بیشتر, آن نامیده افزایش سرعت از مدارک ‘ناپایدار’.

دادگاه همچنین به وزیر مسئول MN&RE RK سینگ به ارزیابی سانجی کومار واجد شرایط بودن و ادعا می کنند برای یک پست دائمی در NISE.

MN&RE افسران در دانش گفت: “زمانی که این فرد (Sanjay Kumar) استخدام شد که تبلیغات نیست صحبت از جذب. اگر این ارائه شده بود و پس از آن وجود دارد بسیاری از جزوات را اعمال می شود. چنین جذب در مرحله بعد خواهد بود معادل به عقب-درب ورودی. این وزارتخانه با توجه به درخواست تجدید نظر به این منظور است.”

“اصلاح معیارهای انتصاب برای این پست از DDG (STT) انجام شد نگه داشتن در ذهن تحولات فناوری و صرف گنجاندن یک پارامتر اطمینان یک قرار ملاقات. روند استخدام برای این پست هم تکمیل نشده بود” این مقامات گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>