رئیس CPAC اعلام کرد که ایالت یوتا میت رامنی “به طور رسمی دعوت نشده” به گروه محافظه کار کنفرانس سالانه این سال است.

مت Schlapp, رئیس محافظه کار آمریکا, اتحادیه اروپا گفت: رامنی مجاز نیست در این مراسم پس از یوتا جمهوریخواه رای به نفع احضار شاهدان در واکنش به استیضاح محاکمه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. رامنی یکی از دو جمهوری خواهان که پیوست 47 دموکرات ها در حمایت از این حرکت که موفق به عبور از روز جمعه.

“شکستن ها: ‘افراطی محافظه کار’ و تاریخ سناتور از ایالت یوتا @SenatorRomney به طور رسمی دعوت نشده به #CPAC2020,” Schlapp نوشت: در یک صدای جیر جیر که شامل یک عکس از یک مشکل به دنبال رامنی.

معلوم نیست که آیا رامنی انتظار برای شرکت در این سال CPAC ماه آینده.

رامنی اخیرا ناودان مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات انتقادی در مورد سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون که دموکراتیک خانه استیضاح مدیران مبارزه کرده اند به عنوان شاهد. بولتون اعلام کرد در اوایل این ماه او را به شهادت اگر subpoenaed و گزیده ای از کتاب منتشر نشده را به مطبوعات درز در روزهای اخیر حاوی اتهامات ناروا فشار بر اوکراین برای کمک به جمع آوری اطلاعات در مورد رقبای سیاسی خود.

“او ساخته شده است یک حرفه ای از trashing مردم با صدای جیر جیر” رامنی گفت: نیویورک تایمز. “این بخشی از بحث او و این کار برای او.”

این CPAC خبر پس از یوتا ایالتی جمهوری خواه در کنگره Tim کوین معرفی یک لایحه که اجازه می دهد رای دهندگان به یاد یک سناتور ایالات متحده. کوین 56 ادعا کرد این لایحه بود و ربطی به رامنی میگوید “خوب ساز در محل را به هر گونه سناتور فعلی و یا آینده کمی بیشتر پاسخگو به کسانی که او را انتخاب و یا او را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی