MIT توسعه حریم خصوصی-حفظ سیستم به صورت ناشناس تماس ردیابی COVID-19 بيمار

Covid-19, Research, Massachusetts Institute of Technology, MIT, Lincoln Laboratory, Electrical Engineering & Computer Science, Apps, Disease, Public health, Pandemic, Cyber security, Technology and society, Media Lab, coronavirus tracking apps, coronavirus contact tracing technology, coronavirus innovationخود را با سیستم این تیم است که در اصل درخواست یک تلفن برای ارسال این نوع از سیگنال تصادفی در همه زمان ها و برای حفظ ورود به سیستم از این سیگنال. (تصویر: MIT/کریستین Daniloff)

COVID-19: به طور موثر مقابله با COVID-19 همه گیر ضروری است که مقامات پیگیری کردن تمام افرادی که در تماس با یک بیمار که آزمایش مثبت است. تا کنون تنها راه برای انجام این کار است که مقامات درخواست بیمار برای لیست کردن همه مردم او را در تماس با آمده است که برگ های متعدد غریبه خارج از حلقه. برای مقابله با این مشکل یک تیم از محققان از موسسه تکنولوژی ماساچوست (MIT) به همراه کارشناسان از دیگر موسسات در حال توسعه یک سیستم برای تقویت ردیابی دستی تماس با مقامات بهداشت عمومی دانشگاه MIT در بیانیه ای گفت.

شیوع کروناویروس: چگونه MIT سیستم کار می کند ؟

پیشنهاد سیستم به نام خصوصی تماس خودکار ردیابی (پیمان) با استفاده از تکنولوژی بلوتوث با تکیه بر آن کوتاه برد سیگنال های ساطع شده از گوشی های هوشمند است. این بیانیه گفت که این سیگنال نشان داده شده یک رشته از اعداد شبیه به ‘chirps’ که ‘شنیده ام” با نزدیک گوشی های هوشمند و ذخیره شده در حافظه خود را.

اخبار مرتبط

کسی که تست مثبت می ها لیست سیگنال های بلوتوث و یا chirps که تلفن خود را ارسال در 14 روز گذشته به یک پایگاه داده است که می تواند اسکن شده توسط دیگر کاربران برای بررسی اگر هر سیگنال توسط تلفن های خود را منطبق بر کسانی که در پایگاه داده است. در مورد یک مسابقه از سیگنال های فرد اطلاع داده خواهد شد در مورد پتانسیل قرار گرفتن در معرض ویروس.

توضیح اصل اساسی در این سیستم محقق اصلی این پروژه و استاد MIT Ron Rivest گفت: در بیانیه ای که اساسا یک حزب است برای پیگیری آنچه, آنها, پخش, در حالی که دیگر برای پیگیری آنچه که شنیده اند.

مفهوم

بلوتوث در حال حاضر در حال استفاده توسط گوشی های هوشمند برای اطلاع رسانی به دستگاه های دیگر از حضور خود. یک مثال از این تکنولوژی استفاده شده در اپل ‘پیدا کردن من” از ویژگی های است که اجازه می دهد تا یک کاربر برای ردیابی آی فون خود را یا مک بوک از دستگاه های دیگر از طریق این بلوتوث chirps.

شرکت محقق اصلی و MIT لینکلن آزمایشگاه امنیت سایبری و اطلاعات بخش علوم دانشیار سر مارک Zissman گفت که در ‘یافتن’ سیستم تلفن از دست داده را می فرستد و پخش سیگنال های ساخته شده از اعداد تصادفی مانند کسی که از دست رفته در وسط اقیانوس و تکان دادن یک نور است. این سیستم با الهام از آنها به منظور توسعه این فناوری برای COVID-19 بیماری همه گیر.

COVID-19: آنچه در مورد حفظ حریم خصوصی از احزاب ؟

به تازگی با نقض امنیتی اتفاق می افتد در بسیاری از سیستم عامل های مختلف کاربران را حفظ تبدیل شده در حالی که با استفاده از چنین برنامه ردیابی. اما MIT بیانیه ای گفت که سیستم آنها ابداع خواهد شد نگه داشتن هویت هر دو طرف ناشناس.

این هم یک توسعه مبتنی بر اپل تکنولوژی. استاد Zissman توضیح داد در بیانیه ای که در “پیدا کردن من” از ویژگی های اگر یکی دیگر از اپل کاربر عبور بلوتوث منطقه از دست رفته, تلفن, تلفن دیگر نمی داند که هر گونه اطلاعات در مورد تلفن از دست داده آن فقط جلب سیگنال و اطلاع اپل که یک تلفن از دست رفته سیگنال گرفتار شد.

به طور مشابه, برای این پروژه, استاد Rivest گفت: در بیانیه ای که آنها با استفاده از تکنیک های رمزنگاری که تصادفی تولید و چرخش اعداد که نه فقط ناشناس اما در واقع pseudonymous. آنها به طور مداوم خود را تغییر دهید ‘ID’, او گفت:, و آنها نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد برای رسیدن به فردی که گوشی انتقال سیگنال.

هدف این است که به ضمیمه یک ایمیل خصوصی ID یا شماره تلفن برای پیگیری حساب همان چیزی است که کشورهایی مانند هند و کره جنوبی انجام می دهند با برنامه های آنها توسعه یافته برای ردیابی جنبش ممکن است از COVID-19 از طریق GPS.

چگونه می توانید از صاحبان تلفن با استفاده از سیستم ؟

سیستم توسعه یافته توسط دانشگاه MIT است که اساسا درخواست های همراه منتشر می کنند این chirps’ تمام وقت و حفظ یک لیست از سیگنال ارسال می شود. به طور همزمان آن را نیز درخواست تلفن برای تشخیص chirps آن را می شنود و ورود آن قابل توجه خواهد بود برای اهداف پزشکی است. اهمیت chirps بر اساس عوامل خاصی مانند فاصله بین دو گوشی و در این مدت که بیش از سیگنال های منتقل گرديد.

خود را با سیستم این تیم است که در اصل درخواست یک تلفن برای ارسال این نوع از سیگنال تصادفی در همه زمان ها و برای حفظ ورود به سیستم از این سیگنال. در همان زمان گوشی تشخیص chirps آن را برداشت تا از گوشی های دیگر و تنها سیاهههای مربوط chirps خواهد بود که از نظر پزشکی قابل توجهی برای تماس با ردیابی — کسانی که ساطع شده از عرض تقریبی 6 فوت شعاع و برداشت برای یک مدت زمان خاص از زمان می گویند 10 دقیقه.

صاحبان تلفن می کنید درگیر با دانلود یک نرم افزار را قادر می سازد که این سیستم. پس از تشخیص مثبت یک فرد خواهد دریافت یک کد QR از یک مقام بهداشتی. با اسکن کد از طریق این برنامه است که فرد می تواند خود را آپلود ورود به ابر. هر کسی با این نرم افزار می تواند پس از آن آغاز گوشی های خود را به اسکن این سیاهههای مربوط. اطلاع رسانی اگر یک بازی وجود دارد می تواند به یک کاربر چه مدت آنها در نزدیکی یک فرد آلوده و فاصله تقریبی.

تاثیر بر بهداشت عمومی

روند توسعه را برای پیمان سیستم انجام شده است با مشاوره از کارشناسان پزشکی به اطمینان حاصل شود که آن را به نفع مقامات در ردیابی تماس با ما. این تیم تحقیقاتی است که توسط رهبری بیماری های عفونی متخصص و دانشکده پزشکی هاروارد دانشیار لوئیس Ivers که گفت: در بیانیه ای که یک روش خودکار می تواند تا حد زیادی تاثیر جامعه پزشکی توانایی کنترل این بیماری همه گیر در آمریکا و همچنین در کشورهای دیگر. او در ادامه گفت که از چیز خوب در مورد این فن آوری بود که می تواند انعطاف پذیر برای پاسخگویی به نیازهای مقامات بهداشتی در مدیریت تماس ها در معرض افراد است. آن می تواند اطلاع کسی به خود انزوا و یا درخواست آنها را برای ارتباط با متخصصان از طریق نرم افزار مربوط به خود را به خوبی بودن و روزانه علائم. آن را نیز می تواند اطلاع فرد برای آزمایش اگر آنها را دیدم خوشه ای از موارد.

این برنامه کمک خواهد کرد که نه فقط مسطح منحنی شیوع این بیانیه عنوان خوانده شده, اما همچنین برای کمک به امن تحول به زندگی پس از مستندات و منع رفت و آمد می کنند ،

بعد چه ؟

نمونه سازی از سیستم در حال انجام است توسط مهندسان در آزمایشگاه لینکلن و یکی از بزرگترین چالش های قبل از این تیم بود به منظور توسعه یک مکانیزم برای دستگاه های آندروید را انتخاب کنید تا chirps از آی فون و بالعکس. هفته گذشته یک آزمایش نشان داد که آنها تا به حال غلبه بر این چالش بود و زمانی این قابلیت را دارد.

گام بعدی نسبت به اجرای این سیستم به طناب در تولید کنندگان گوشی های هوشمند و همچنین به عنوان توسعه دهندگان نرم افزار مانند اپل و گوگل و مایکروسافت با اثبات به آنها که نمونه اولیه امکان پذیر است برای آنها را به استفاده از. این تیم همچنین نشان دادن نمونه به دولت و همچنین سازمان های دولت فدرال در ایالات متحده برای اجرای بیشتر.

نه فقط تمایل سیستم به طور محدود در ارتباط خود را با این تیم در حال کار با چند تیم دیگر در آمریکا و همچنین اروپا برای توسعه مشابه تماس با ما-سیستم های ردیابی آن نیز اطمینان از حریم خصوصی کاربران است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im