میسوری دادستان کل انتقاد شدید دادستان سنت لوئیس در McCloskey مورد ‘با انگیزه های سیاسی تصمیم گیری’

میسوری دادستان کل اریک اشمیت گفت: دادستان در مورد علامت و پاتریشیا McCloskey است “یک رکورد از ساخت با انگیزه های سیاسی تصمیمات نه بر اساس قانون.”

این McCloskeys عناوین ساخته شده در اوایل این تابستان برای brandishing اسلحه های خود را در Black Lives Matter معترضان که راهپیمایی خود را از طریق جامعه دردار. روز جمعه لوئیس پلیس کشف و ضبط تفنگ دیده ویروسی ویدئوها از زن و شوهر پس از, افسران اعدام یک حکم جستجو در خانه خود را. یک وکیل زن برای مرد گفت که او امیدوار است برای دیدار با سنت لوئیس مدار وکیل کیمبرلی گاردنر به زودی به عنوان او بود که وزن اتهامات عنوان شده علیه آنها.

“تحت میسوری قانون تحت قلعه دکترین یک فرد واقعا گسترده قدرت برای محافظت از خود و زندگی خود را در خانه و اموال خود را. من فکر می کنم این داستان را در اینجا برای تماشای اینجا محلی است دادستان کیم گاردنر” اشمیت گفت: در طول یک جمعه ظاهر در فاکس نیوز.

“کیم گاردنر است گردابی رکورد در تعقیب جرم و جنایت خشونت آمیز به تازگی منتشر شده است و همدستی در انتشار ده ها و ده ها تن از زندانیان که به اتهام جرایم خشونت آمیز و دارای رکورد ساخت با انگیزه های سیاسی تصمیمات نه بر اساس قانون” او اضافه شده است. “این است که قطعا چیزی برای تماشا.”

گاردنر که لگد کردن او انتخاب مجدد در انتخابات ماه مه بود انتقاد طول اولیه برای اجرای مدار وکیل در سال 2016 برای پذیرش حداقل 30.000 دلار از یک سوپر پک متعلق به لیبرال جورج سوروس میلیاردر.

“این سخت است برای دریافت به ذهن کیم گاردنر. همانطور که گفتم او ناقص سابقه ساخت سیاسی مبتنی بر تصمیم گیری” اشمیت گفت.

او اضافه کرد که او نمی بینم McCloskeys اقدامات به عنوان غیر قانونی به این دلیل که معترضان در خصوصی خیابان.

“یکی از عوامل مهم در اینجا این است که این خصوصی بود و خیابان است. این بود که یک خیابان عمومی. این افراد بودند که در راه خود را به شهردار را در واقع است که تخریب چندین بار. این در خصوصی خیابان و اگر شما گوش دادن به McCloskeys آنها احساس تهدید, که آنها قصد حمله که از آن ساخته شده بود به آنها شناخته شده,” او گفت:.

اشمیت قبلا انتقاد گاردنر از جمله در سنت لوئیس شورش زیر جورج فلوید را هنگام مرگ 36 مشکوک به تظاهر کنندگان بودند از زندان آزاد شده.

“در توسعه خیره کننده, دفتر ما آموخته است که هر یک از سنت لوئیس غارتگران و تظاهر کنندگان بازداشت شدند منتشر شده را بر روی خیابان ها توسط دادستان محلی کیم گاردنر” اشمیت توییتی در آن زمان است.

تا کنون هیچ اتهام واصل شده اند در برابر McCloskeys.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im