فرماندار می سی سی پی اعلام به مؤتلفه ماه میراث

می سی سی پی رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز امضا اعلام تعیین مارس به عنوان مؤتلفه ماه میراث.

ریوز یک جمهوری خواه بی سر و صدا امضا اعلام آخرین جمعه; با این حال این نخستین بار نیست که دولت را بالا اجرایی تصویب چنین فرمان. دولت گذشته فرماندار فیل برایانت ساخته شده همان اعلامیه در سال 2016.

“به ما افتخار همه کسانی که جانشان را از دست دادند در این جنگ مهم است که برای همه آمریکایی ها به منعکس کننده بر ملت ما گذشته و به دست آوردن بینش ما از اشتباهات و موفقیت و برای رسیدن به یک درک کامل که درس های آموخته شده در دیروز و امروز انجام خواهد شد ما از طریق فردا اگر ما با دقت و صادقانه در تلاش برای درک و قدردانی از میراث ما و فرصت های ما دروغ است که قبل از ما” در این اعلامیه آمده است: با توجه به Jackson رایگان را فشار دهید.

این اعلامیه امضا شده توسط ریوز و برایانت یکسان نیست. در برایانت اعلام انبوه مسئولیت جنگ داخلی به طور کامل در کنفدراسیون. “مارس ماه هنگامی که مؤتلفه متحده آغاز شد و به پایان رسید و چهار سال مبارزه” که اعلام بخوانید.

در این اعلامیه امضا شده توسط ریوز نه سرزنش به هر طرف.

“مارس ماه هنگامی که در سال 1861 به آغاز جنگ های داخلی آمریکا بین کنفدراسیون و اتحادیه ارتش گزارش بزرگترین و مرگبارترین جنگ تا کنون در خاک آمریکا جنگیدند” ریوز اعلام بخوانید.

جدید اعلام می آید در طول یک تجدید بحث ملی بیش از مؤتلفه بناهای تاریخی. منتقدان از آثار تاریخی می گویند که آنها در حال حمله به آمریکایی های آفریقایی تبار و جشن کنفدراسیون و آن دفاع از برده داری. دیگران استدلال می کنند که برداشت از بناهای تاریخی است که پاک کردن تاریخچه.

فرماندار می سی سی پی شد یک عضو از دولت محلی شعبه از فرزندان جانبازان مؤتلفه. این گروه که اعضای آن ادعا کرده اند که جنگ داخلی بود نه مبارزه بیش از برده داری به اشتراک گذاشته شده در این اعلامیه در Facebook صفحه گفت: “خدا برکت مؤتلفه سرباز. او هرگز فراموش نخواهد شد. Deo Vindice!”

Deo Vindice که به معنی “خدا به ما مدافع/محافظ” ملی شد شعار مؤتلفه متحده آمریکا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im