مینه سوتا نمایندگان مجلس با تصویب یک سراسیمگی از پلیس اقدامات اصلاحات در یک لایحه که به برخی از مهمترین تغییرات قابل توجهی به دولت در سیستم عدالت کیفری در سال است.

این لایحه به تصویب هر دو دولت مجلس نمایندگان و سنا در اوایل روز شنبه ارسال آن به میز از رژیم صهیونیستی است. تیم Walz تقریبا دو ماه پس از جورج فلوید درگذشت در مینیاپولیس پلیس بازداشت یک حادثه که منجر به ملی حساب و پلیس با استفاده از زور و نژادی و نابرابری.

این قانون را معرفی ایالت ممنوعیت chokeholds و گردن محدودیت و توقف “جنگجو سبک” آموزش برای افسران. این قانون نیز بیشتر افزایش جمع آوری داده ها در اطراف برخورد که شامل نیروی مرگبار و ایجاد یک دولت واحد به بررسی آن حوادث با توجه به استار تریبیون.

“جورج فلوید مرگ به ارمغان آورد نیاز فوری برای معنی دار پلیس اصلاحات به تمرکز شدید” این فرماندار دموکرات نوشت. “آخرین شب #mnleg گذشت دو حزبی پلیس پاسخگویی و اقدامات اصلاحات. این یک قدم مهم به سمت عدالت است. اما این تنها آغاز است. کار می کند پایان ندارد ،

این قانون همچنین خواستار افسران برای دریافت مشاوره و مدیریت استرس و همچنین ارائه آموزش پلیس است که بر بحران وضوح. جدید آموزش تمرکز بر روی چگونگی افسران ارتباط برقرار کردن با افراد مبتلا به اوتیسم مردم در مواجهه با بیماری های روانی بحران و چگونه آنها می توانند بهتر رسمیت شناختن تفاوت های فرهنگی, با توجه به گزارش NPR.

فلوید مرگ منجر به تغییرات گسترده در سراسر کشور باعث قانونگذاران ایالتی شهر دولت فدرال و نمایندگان مجلس با در نظر گرفتن چگونه به اصلاحات اجرای قانون در راه است که باعث کاهش تعداد حوادث منجر به مرگ و میر. بحث عمدتا بر محور چگونه به بهبود رابطه بین پلیس و اقلیت ها و همچنین به عنوان چگونه به پلیس بیشتر با نژاد عادلانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de