مینه سوتا فرماندار اعلام $100M در مسکن کمک

Gov. تیم Walz اعلام کرد که 100 میلیون دلار کمک های مسکن برنامه با هدف کمک به جلوگیری از اخراج و حمایت از مسکن ثبات برای آن نهفته COVID-19.

$100 میلیون گرفته شده است از بودجه ارائه شده از طریق فدرال Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) عمل می کنند.

“این COVID-19 همه گیر ضربه خانواده ها در سراسر کشور سخت” Walz در بیانیه ای گفت. “من گفته ام در طول این مبارزه است که اولویت من است Minnesotans’ ایمنی و بهداشت و رفاه است. و ما می دانیم که مسکن پایدار کلیدی برای ایمنی و سلامت و رفاه.

“ما امیدواریم که این برنامه را به برخی از کمک به Minnesotans سراسر کشور که در حال مبارزه برای پرداخت هزینه صورتحساب خود را به دلیل بیماری همه گیر.”

پول در اصل برنامه ریزی شده به توزیع شده توسط قوه مقننه اما هنوز نمی budged پس از مراقبت عمل به قانون امضا شده بود بیش از سه ماه پیش.

“قانونگذاری در یک دموکراسی به معنای حرکت به آرامی” Walz گفت که او می خواهم به قوه مقننه تصویب پول توزیع شده است.

مقامات دولتی گفته است که کمک های مالی خواهد شد به محلی به مدیران ارائه, توسعه, روند, برنامه های کاربردی, اعتبار خانوار واجد شرایط و فرآیند پرداخت برای هزینه های واجد شرایط.

“این مسکن کمک خواهد اجازه می دهد Minnesotans برای ایمن ماندن و ماندن در خانه در حالی که ما تحمل اثر یک بیماری همه گیر” مسکن کمیسر جنیفر Leimaile هو گفت. “در همان زمان ما باید نیاز به ایجاد و حفظ بیشتر مسکن در جلو و مرکز. ما نیاز به مسکن بیشتر.”

واجد شرایط خانواده شامل کسانی که در 300 درصد سطح فقر فدرال و یا زیر و خانواده ها شده است که نهفته COVID-19.

پول است که به منظور نرم کردن ضربه برای کسانی که از دست بدهند هفتگی $600 فدرال بیکاری پرداخت که قرار است به پایان می رسد در اواخر ماه جولای.

محلی اعطای مدیران انتخاب خواهد شد در هفته های آینده هو گفت و مینه سوتا مسکن انتظار ساکنان می توانید شروع به استفاده از برای کمک در اوایل ماه اوت.

کمیسر نمی دهد برآورد که چگونه بسیاری از مردم این پول می تواند کمک کند.

هو گفت: این تخصیص بودجه است که معمولا حدود 10 میلیون و آژانس را توزیع پول به سرعت.

“ما فقط باید کار با سرعت و ما باید یاد بگیرند که به عنوان ما به” هو گفت. “ما باید توانایی به حرکت در اطراف اگر پیدا کنیم که وجود دارد یک نیاز بیشتری در برخی از بخشی از دولت از دیگری است… اما مهم ترین چیز در حال حاضر این است که ما باید به آن را دریافت کند وجود دارد.

دولت Rep. Michael Howard, DFL – ریچفیلد مینه سوتا, خانه, مسکن, سرمایه گذاری و سیاست تقسیم معاون صندلی تحسین قرار می گیرد.

“من سپاسگزار برای رهبری فرماندار Walz و معاون فرماندار فلاناگان برای پله در حمایت از Minnesotans که نیاز به کمک به پرداخت هزینه خانه های خود” هوارد در بیانیه ای گفت.

“پس از شروع COVID-19 ما کار کرده اند به ارائه مورد نیاز مسکن کمک به Minnesotans زیرا شما نمی توانید در خانه بمانند و در امان ماندن اگر شما نمی توانید استطاعت به سقف بیش از سر خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im