مینه سوتا صاحب کسب و کار: ویروس مستند را به من هزینه کسب و کار و زندگی پس انداز در 30 روز

مینه سوتا صاحب کسب و کار به شدت انتقاد کرد در دولت را موظف coronavirus اقامت در خانه سفارش کرد و گفت که این اقدامات هزینه خواهد شد و او را پس انداز زندگی و کسب و کار خود را.

“من اینجا هستم چون مگر اینکه فرماندار آسانسور اقامت در خانه سفارش در 30 روز, من از کسب و کار” رفت و آمد مکرر مالک باب بارتون گفت Breitbart اخبار را در یک “آزادسازی مینه سوتا” اعتراض در خیابان. “من از دست دادن خانه من چون ما سه ماه فصل است که در آن ما را در زندگی ما و [Walz است] در حال حاضر صحبت کردن در مورد کوتاه آن یک ماه در حال حاضر. من و صدها نفر از دیگر استراحتگاه خواهد بیرون رفتن از کسب و کار در این سال است.”

بارتون اضافه شده است که تعدادی از استراحتگاه کاهش یافته است بیش از چند دهه گذشته و گردشگری است که بخش مهمی از کسب و کار است که او متکی به دریافت کنید.

“در این حالت 30 سال پیش وجود دارد بیش از 2500 تفریحی. ما را به یک مو بیش از 800,” او گفت:. “من فکر می کنم که ما در حال رفتن به از دست دادن نیمی از کسانی که در این سال و شمال مینه سوتا است که همه گردشگری مبتنی بر. همه ما مرتبط, آیا آن را در یک رفت و آمد مکرر و یا طعمه فروشگاه و یا فروشگاه سخت افزار و یا یک فروشگاه مواد غذایی و یا ایستگاه های گاز شما نام آن را — هنگامی که یک بخش پایین می رود همه ما پایین است.”

دموکرات مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz صادر اقامت در خانه سفارش در اواخر ماه مارس خواستار Minnesotans به “دست و پنجه نرم کردن آن” برای چند هفته.

صدها نفر از مردم جمع شده بودند خارج از فرماندار صفحه اصلی این هفته در اعتراض به این ترتیب است که گسترش تا حداقل ممکن است 4.

“جمعیت در حال حاضر چند صد. غیر ممکن است به تعداد دقیق,” KMSP-تلویزیون/FOX 9 خبرنگار تئو کیت توییتی. “جمعیت بوده است که عمدتا مدنی هر چند که یک زن بود گفتن مردم “نمی توانید نزدیک من. من COVID!”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de