مستند در بنگلور تمدید نمی شود و پس از 22 ژوئیه گفت: آموزش پزشکی و Covid-19 مسئول وزیر K Sudhakar.

“با این حال تصمیم گرفته خواهد شد در روز سه شنبه و سفارش صادر خواهد شد. امروز هیچ بحث آمد تا قبل از منطقهای-incharge وزیران در جلسه K Sudhakar به خبرنگاران گفت:.

صحبت کردن در مورد ترس از جامعه انتقال در کارناتاکا وزیر گفت: “من نمی توانم بگویم وجود دارد جامعه انتقال در کارناتاکا. این موارد در حال افزایش در مهار مناطق. اما ما نمی توانیم بگوییم که وجود دارد این است که جامعه انتقال است.”

در دوشنبه, Karnataka گزارش 3,648 مثبت Covid-19 موارد است. از این به عنوان بسیاری از 1,452 موارد در بنگلور

قبلا در این روز معاون وزیر CN Ashwath Narayana گفته بود هیچ برنامه ای برای گسترش بنگلور مستند. “من فکر نمی کنم وجود خواهد داشت نه هر گونه مستند. وزیر را به روشن شدن بیشتر است. وجود خواهد داشت نه هر گونه گسترش مستند تنها باز کردن قفل بدون قفل.”

وزیر BS Yediyurappa روز دوشنبه تشکیل جلسه منطقهای-incharge وزیران به بررسی و بحث در مورد ردیابی, ردیابی و آزمایش انجام شده در بنگلور شهری و روستایی مناطق. این می آید پس از یک هفته مستند در بنگلور و روستایی شهری است که به پایان جولای 22 صبح.

هیچ فساد

هر دو حکم Bharatiya Janata Party (BJP) و اصل در مخالفت با کنگره ادامه داد: به مشاجره بیش از اتهام بی نظمی در Covid مربوط به تدارکات.

وزیر بهداشت Sriramulu و معاون وزیر CN Ashwath Narayana در یک کنفرانس مشترک مطبوعاتی دیدار گفت: هیچ غیر قانونی در خرید Covid تجهیزات پزشکی. “اتهامات ساخته شده توسط کنگره رهبران دروغین و ایجاد سردرگمی در میان مردم و victimise افسران.”

کنگره شده است ادعا بی نظمی بیش از ₹2,200 کرور در خرید تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) کیت هواکش و سایر لوازم پزشکی.

برای آخرین بار یک هفته کنگره به رهبری رهبر مخالفان Siddaramaiah راه اندازی شد #LekkaKodi مبارزات انتخاباتی شده است و خواستار دولت به یک حساب دقیق از پول صرف شده در طول Covid بیماری همه گیر.

“رهبران مخالف دولت گفته اند که خرید ونتیلاتور غیر قانونی بود. اگر وجود دارد هر گونه سوء رفتار در طول تصدی من بلافاصله استعفا” گفت: Sriramulu.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im