Mindtree قیمت سهم تا 25 درصد از پایین ترین نرخ های اخیر, Q4 نتایج قوی باقی می ماند; باید به شما خرید و یا فروش

آواز به همان لحن عمده سه شرکت های کارگزاری — Motilal Oswal, Edelweiss اوراق بهادار و HDFC Securities — انتظار می رود این شرکت توانایی را به نفع خود بزرگ تخفیف برای کمک به جزر و مد از طریق زمان آشفته.

با افزایش درآمد و قوی حاشیه EBITDA گسترش Mindtree است گریختم عرضه چالش ها در ژانویه و مارس سه ماهه, گزارش, قوی 3.9 درصد در سال رشد در سود. فناوری اطلاعات و برون سپاری شرکت همچنین نشان داده است برخی از تیز بازیابی در مبادلات سهام در این ماه. ضربه زدن به پایین آن در هفته اول آوریل به انبان در حال حاضر 25% به تجارت در Rs 879 هر کدام در تاکید خواهیم کرد و نیز بورس. اگر چه brokerages را ببینید صعودی بیشتر به انبان آنها باقی مانده تقسیم در چگونه به خوبی آن را قادر به اجرا در آمدن چهارم.

آواز به همان ضرب, عمده سه شرکت های کارگزاری — Motilal Oswal, Edelweiss اوراق بهادار و HDFC Securities — انتظار می رود این شرکت توانایی را به نفع خود بزرگ تخفیف برای کمک به جزر و مد از طریق زمان آشفته. “Mindtree تخصص دیجیتال و راه حل های خود را قوی کند-برنده کمک باید آن را بهتر از همسالان در این زمان تست. علاوه بر اجرای نظم و انضباط و تمرکز بر تحویل باید اطمینان حاصل شود پایدار حاشیه بازیابی” گفت: تحلیلگران در Edelweiss اوراق بهادار در حالی که معرفی سرمایه گذاران به خرید سهام با قیمت هدف Rs 945.

اخبار مرتبط

پس از مالکیت اختلال که Mindtree شاهد در سال 2019 این شرکت شده است به طور پیوسته راهپیمایی به سمت دستیابی به ثبات در تعداد مشتریان. Brokerages در سراسر هیئت مدیره در حال حاضر قیمت در انتظار سقوط در سود با توجه به Mindtree قرار گرفتن در معرض به سفر و مهمان نوازی بخش حسابداری برای 16 درصد از درآمد. اما این شرکت اجرای قوی در Januar-چهارم مارس ادامه رشد در بالا حساب قوی معامله برنده و اعتماد به نفس تفسیر نشان می دهد اختلال هستند به احتمال زیاد به پایین تر از انتظارات اولیه گفت: Motilal Oswal. کارگزاری خود تجدید نظر هدف قیمت به سمت بالا برای Mindtree سهام و در حال حاضر انتظار دارد که آن را برای رسیدن به یک هدف قیمت 960 تومان. معامله برنده برای سه ماهه افزایش 43% برای Mindtree.

Mindtree قوی رشد درآمد کمک کرده بود توسط high-tech و رسانه های عمودی حسابداری برای 43 درصد از درآمد خود را. HDFC Securities انتظار Hi-tech و رسانه ها و خرده فروشی CPG تولید عمودی برای ادامه رشد خود را به آمدن چهارم. کارگزاری دارای یک هدف قیمت 830 تومان در انبان دلالت 15x FY22E EPS.

اما نه هر کس شادمان در انبار. بالا بالا مشتری غلظت تعدیل رشد دیجیتال خدمات و هزینه های تهاجمی عقلانی بودن نگاه در برخی از مناطق از نگرانی وقتی که می آید به Mindtree by Aniket Pande, تحلیلگر تحقیقات آن Prabhudas Lilladher. Pande است که این زمان مناسب به وضعیت سرمایه گذاری خود در سهام است. “MTCL (Mindtree) مشتق شده 16 درصد از درآمد حاصل از مسافرت و مهمان نوازی عمودی خواهد شد که به شدت تحت تاثیر. BFSI (20 درصد از درآمد) & Retail – ساخت و تولید (20 درصد از درآمد) را تحت فشار در FY21E. ما معتقدیم ~60 درصد از مجموع درآمد صورت مستقیم در معرض خطر از COVID-19.” Pande گفت.

Prabhudal Lilladher پیش بینی درآمد کاهش 3.4% در این سال مالی و پس از 6 درصد بهبود در سال بعد. “ارزش MTCL در 12X درآمد در FY22E EPS تومان.57 برای رسیدن به یک هدف تغییر قیمت تومان. 680. سهام در حال حاضر معامله گران در تقسیم عددی بر مضرب از 20x/16x در FY21/22E در EPS تومان. 45/57 به ترتیب” Pande اضافه شده است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de