Mindtree منصوب Dayapatra Nevatia به عنوان افسر ارشد عامل

This appointment is a testimony of the company's focus on its leadership expansion across the globe, he added.این انتصاب این است که شهادت این شرکت تمرکز در رهبری خود را گسترش در سراسر جهان او اضافه شده است.

این شرکت Mindtree روز دوشنبه گفت: آن را منصوب کرده است Dayapatra Nevatia خود را به عنوان افسر ارشد عامل. در این نقش جدید Nevatia را پشتیبانی این شرکت به مرحله بعدی آن از رشد بیانیه ای گفت:. سابق Accenture اجرایی خواهد شد در بنگلور آن اضافه شده است.

“Dayapatra گسترده صنعت تجربه همراه با پیشینه ثابت خواهد بود یک دارایی قطعی به Mindtree به عنوان ما همچنان به گشاد گشاد راه رفتن در سفر از مشتری محور رشد” Mindtree مدیر عامل و مدیر عامل Debashis Chatterjee گفت.

اخبار مرتبط

این انتصاب این است که شهادت این شرکت تمرکز در رهبری خود را گسترش در سراسر جهان او اضافه شده است.

Dayapatra می پیوندد Mindtree از Accenture که در آن او بود MD و مدیر تحویل برای فن آوری های پیشرفته مراکز در هند. او به رهبری تحویل برای کل مجموعه پوشا در سراسر سیستم یکپارچه دیجیتال, نرم افزار برون سپاری و زیرساخت و سرویس های امنیتی در سراسر گروه های صنعت.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im