عرضه شیر نمی تواند مختل: Amul

Milk supply, Amul, GCMMF, RS Shodhi, Amul milk, Amul kiosks,  Amul milk saleبه طور کلی تجارت و یا فروش مستقیم از طریق Amul عمل یا franchised برگزار می گردد رسانه های خرده فروشی حساب برای تقریبا 85 درصد دیگر 12%-13% فروش که از مدرن چند نام تجاری رسانه های خرده فروشی.

گجرات تعاونی شیر بازاریابی فدراسیون (GCMMF) صاحب هند بزرگترین نام تجاری مواد غذایی Amul, در روز چهارشنبه گفت که وجود دارد خواهد بود هر گونه اختلال در عرضه شیر با توجه به گسترش Covid-19.

صحبت کردن به آهن مدیر عامل GCMMF تومان Shodhi گفت که حتی اگر تقاضای شیر را افزایش می دهد وجود دارد خواهد بود هر گونه کمبود Amul شیر در سراسر کشور است. با توجه به Shodhi شده است وجود دارد تغییر قابل ملاحظه تقاضا برای شیر از رسانه های خرده فروشی به سیستم عامل های تجارت الکترونیک و Amul کیوسک به دلیل coronavirus را بترساند.

اخبار مرتبط

“ما در حال حصول اطمینان از عرضه شیر به مغازه ها و Amul کیوسک. ما نمی دیدن هر گونه مشکل در شیر زنجیره تامین مناسب از خرید به توزیع با وجود تقویت تقاضا” گفت: Shodhi اضافه کرد که وجود دارد خواهد بود هر گونه افزایش قیمت شیر در آینده نزدیک.

به گفته وی GCMMF شاهد یک افزایش در تهیه شیر پس از هفته سوم ژانویه سال 2020 روزانه. در واقع تهیه رفته تا از 23 میلیون لیتر به 26 میلیون لیتر در روز نسبت به سال گذشته, او گفت:.

به عنوان شیر و محصولات فاسد شدنی هستند, Amul ندارد موجودی فراتر از هفت روز ممکن است شیر, کشک و پنیر یا کره و شیر. در این سناریو تغییر با توجه به coronavirus GCMMF شاهد رشد در کسب و کار تجارت الکترونیکی به عنوان آن رفته است در چند هفته.

به طور کلی تجارت و یا فروش مستقیم از طریق Amul عمل یا franchised برگزار می گردد رسانه های خرده فروشی حساب برای تقریبا 85 درصد دیگر 12%-13% فروش که از مدرن چند نام تجاری رسانه های خرده فروشی. E-commerce سیستم عامل حساب باقی مانده 2%-3% از فروش شیر به صورت Amul در حال حاضر. ممکن است 10 تا 20 درصد بالاتر در شهرستانها مانند بمبئی بنگلور و حیدرآباد Shodhi گفت که Amul فروش شیر در یک تترا پک همچنان باقی می ماند در حدود 7% است.

او در انتظار است 18 درصد رشد Amul در طول مالی جاری در مقایسه با قبلی سال مالی 2018-19 که شاهد 14 درصد رشد داشته است. Shodhi صعودی است بیش لبنی کسب و کار به عنوان او ادعا کرد که وجود خواهد داشت رشد دو رقمی با وجود زمان اضطراری است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>