‘مبارز شور و شوق’: کیم جونگ سازمان ملل متحد نظارت بر چهارمین نظامی و از اواخر مارس

کره شمالی ارتش انجام چهارمین دور از دریل از اواخر فوریه.

رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد نظارت توپخانه تمرینات مرکزی کره ای آژانس خبری روز جمعه گزارش داد. آموزش اعتقاد به تلاش برای تقویت نظامی در کره شمالی مبارزه با قدرت و بررسی قابلیت های آن است.

کیم ستایش توپخانه نیروهای خود را “مبارز شور و شوق و نگرش” و به نام شبیه توپخانه مسابقات بین واحدهای ارتش انجام می شود و به طور منظم با توجه به آسوشیتد پرس. کره شمالی رهبر اتحاد دوباره تشدید تنش نظامی با بقیه جهان پس از مذاکرات بین کشور خود و ایالات متحده fizzled. کیم تهدید به از بند باز کردن یک “جدید سلاح های استراتژیک” ایالات متحده به عنوان یک “هدیه کریسمس” در ماه دسامبر.

صدها نفر از سربازان کره شمالی باید کردهاند از coronavirus حتی به کره شمالی برانگیزی ادعا می شود تنها کشور آسیایی به هر گونه موارد تایید شده از coronavirus. کره جنوبی, اخبار سازمان Daily NK گزارش داد که بیش از 3,700 کره شمالی نیروهای نظامی شده اند قرنطینه به عنوان فقیر کشور تلاش می کند برای دفع COVID-19.

یک منبع از کره شمالی نظامی گفت: ماموران گفته شد آنها خواهد بود “برگزار می شود مسئول قتل هایی که رخ داده است در خود واحد است.” افسران گزارش شده است دستور به رعایت سیاست های کنترل بیماری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de