وزیر امور خارجه مایکل Pompeo تور یک سعودی پایگاه هوایی که در آن ما اعزام جت های جنگنده و موشک پاتریوت برای دفاع علیه حملات مراجعه به معنای به عنوان یک نمایش قدرت در برابر ایران و نشانه ای از قوی آمریکا و عربستان سعودی روابط.

این بازدید در روز پنج شنبه به شاهزاده سلطان پایگاه هوایی یک بی ثمر وسیع تسهیلات دو ساعت در شرق ریاض را پوشش می دهد که یک منطقه تقریبا به اندازه بحرین اجازه Pompeo به بازرسی یک اسکادران F-15E جت های جنگنده که در اینجا مستقر در ژانویه دریافت و طبقه بندی شده جلسه از فرماندهان از پاتریوت موشک واحد حفاظت در برابر ایران هواپیماهای بدون سرنشین و حملات موشکی.

“نیروی وضعیت که امروز در اینجا — نه تنها آمریکا از حضور در اینجا امروز اما کار ما انجام داده ایم در کنار ما شرکای عربستان برای بهتر آماده شدن برای حملات که از طبیعت — بسیار واقعی” Pompeo به خبرنگاران گفت: در طول سفر است. “وجود دارد یک حس امنیت و امکانات شبیه به آن بودند و بیشتر قادر به امروز از ما بودند.”

Pompeo, در پایان دم از یک هفته سفر به آلمان و آفریقا و غرب آسیا در اصل برنامه ریزی شده برای دیدار Khurais میدان نفتی بود که هدف موشک ها و هواپیماهای بدون سرنشین در ماه سپتامبر در حمله مقامات دوخته در ایران اما تا به حال به تغییر برنامه به دلیل آب و هوای بد.

توقف در شاهزاده سلطان که میزبان حدود 2500 خدمات ما اعضای, به او اجازه دهید نشان می دهد که چگونه ما در حال حاضر بر این باور است که اتحاد نظامی ممکن است در محل برای جلوگیری از حملات آینده در برابر یک کلید متحد.

جنگ بی پایان

اما تمرکز بر روی نیروهای مسلح همچنین تأکید چگونه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و تلاش برای تحقق خود 2016 وعده انتخاباتی به منظور جلب کردن سربازان آمریکایی از جنگ های بی پایان در غرب آسیا است. به جای کشیدن نیروهای آمریکا ارسال کرده است هزاران نفر پرسنل بیشتر به این منطقه به عنوان بخشی از آن حداکثر فشار علیه تهران است.

Pompeo ملاقات با پادشاه عربستان سعودی سلمان پیش از آن در روز و رفت و از پایگاه هوایی به جلسه و شام با ولیعهد و محمد بن سلمان. او نگفت اگر او را در بالا بردن مورد جمال Khashoggi های واشنگتن پست مقاله نویس که کشته شد و تجزیه عربستان عوامل در ترکیه در سال 2018 است.

روابط تیره و تار

آمریکا و عربستان سعودی رابطه متحمل شده است دیگر قابل توجه گونه های در ماه های اخیر: در دسامبر 21 ساله عربستان نیروی هوایی کارآموز کشته شدن سه ملوانان در یک حمله در یک پایگاه نظامی در فلوریدا و ولیعهد شده است دخیل در یک گوشی در برابر هک Amazon.com Inc. مدیر اجرایی جف بزوس. مقامهای سعودی را رد دخالت در هک.

پادشاهی نیز انتقاد مورد ولید Fitaihi عربستان سعودی-شهروند آمریکایی که بازداشت شد در سال 2017 و مدعی او شکنجه شد و در زندان است. او منع از ترک عربستان سعودی است.

Pompeos تمرکز, اما به وضوح برجسته جامد حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ارائه شده است, عربستان سعودی, که آن را می بیند به عنوان یک شریک مهم در منزوی کردن ایران است. انگلستان اولین کشوری بود که مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید پس از گرفتن اتاق در سال 2017.

“آنها متحد مهم و شریک” Pompeo گفت. “در همان زمان ما همچنان به روشنی به آنها انتظارات ما با توجه به طیف گسترده ای از مسائل مربوط به حقوق بشر که شامل بازگشت از مردم که در حال برگزار شد که نمی شد در یک راه است که ما فکر می کنیم که مطابق با قانون است.”

تحریم های بیشتر بر ایران

اضافه کردن به فشار بر تهران به ما اعلام کرد تحریمهای روز پنجشنبه در اعضای دولت ایران در آژانس که در آن می گوید سکوهای انتخابات در این کشور رد صلاحیت نامزدها که نمی اکو ایدئولوژی سیاسی آیت الله علی خامنه ای ،

قبلا در این سفر Pompeo هشدار داد که ایران باید پاسخگوی آن همزمان حمله به نیروهای آمریکایی در بغداد هشدار داد که چنین خشونت نمی تونم معمول تبدیل شده است. او گفت: حداکثر فشار علیه ایران ادامه خواهد داد رد و حسن روحانی رئیس جمهور ایران ادعا می کنند که کشور خود را نمی خواهد مذاکره تا ما آسانسور تحریم چوک-نگه دارید که خفه اقتصاد است.

“شما نیاز به نگاه فقط در آیت الله توییتر خوراک به می دانم که این مردم هستند که باید عمیق اهانت به خیلی از ایده هایی که برای ما بسیار عزیز در ایالات متحده” Pompeo گفت: در روز پنج شنبه. “هدف ما این است که برای تغییر رفتار از رژیم اما آن باقی مانده است مقدار زیادی از کار را به انجام به ارائه آن هدف نهایی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de