مایک Pompeo اشک به ‘سرکش بازیگر’ چین ‘افزایش’ مرز تنش با هند

وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo این کشور ارتش چین برای “افزایش” مرز تنش با هند و militarising استراتژیک دریای چین جنوبی به عنوان او توضیح داد که حزب حاکم کمونیست چین به عنوان یک “سرکش بازیگر.”

در یک حمله کوبنده در دولت چین بالا دیپلمات آمریکایی گفت که حزب کمونیست چین (CPC) می خواهد به خنثیسازی همه پیشرفت جهان رایگان ساخته شده از طریق موسسات مانند ناتو و اتخاذ مجموعه ای جدید از قوانین و هنجارهای که جای پکن.

“PLA (افراد ارتش آزادی) را تشدید کرده مرز تنش با هند و جهان, پرجمعیت ترین دموکراسی است. این militarising دریای چین جنوبی و به طور غیر قانونی این ادعا بیشتر در خاک وجود دارد و تهدید حیاتی دریای خطوط” Pompeo گفت: یک روز پس از ابراز تسلیت به هند در مرگ 20 سربازان در درگیری های خشونت آمیز با سربازان چینی در Galwan ولی در لاداخ در اوایل این هفته.

چین ادعا می کند تقریبا همه غنی از منابع دریای چین جنوبی و نیز گذاشته و ادعا می کند در Senkaku جزایر تحت کنترل ژاپن در دریای شرق چین. ویتنام و فیلیپین و مالزی و برونئی و تایوان را مقابله با آمریکا در دریای چین جنوبی است.

ما به صورت دوره ای با اعزام نیروی دریایی خود کشتی ها و هواپیماهای جنگنده به دفاع از آزادی ناوبری.

چین چالش

در آدرس مجازی در “اروپا و چین چالش” در طول سال 2020 کپنهاگ دموکراسی اجلاس روز جمعه Pompeo گفت که برای سال های بسیاری از غرب در دوره ای از امید به اعتقاد آنها می تواند تغییر ک و بهبود زندگی مردم چین در طول راه.

ک در زمان استفاده از حسن نیت ما در حالی که اطمینان ما از آنها می خواستند یک رابطه همکاری. به عنوان (سابق چینی سیاستمدار) دنگ شیائوپنگ گفت: “خود را پنهان قدرت تحمل خود را در زمان.’ من صحبت در مکانهای دیگر در مورد اینکه چرا این اتفاق افتاده است. این یک داستان پیچیده است. این هیچ یک تقصیر” Pompeo گفت.

بیش از چند دهه در اروپا و آمریکا شرکت های سرمایه گذاری در چین با خوش بینی. آن برون سپاری زنجیره تامین به مکان هایی مانند شنژن باز موسسات آموزش برای PLA-وابسته به دانش آموزان و استقبال چینی خارجه-حمایت از سرمایه گذاری در کشور خود, او گفت:.

اما ک مقرر پایان دادن به آزادی در هنگ کنگ نقض سازمان ملل متحد ثبت شده پیمان و حقوق شهروندان است. این یکی از بسیاری از معاهدات بین المللی حزب اتحاد تجاوز Pompeo گفت.

“دبیر (رئیس جمهور چین) خی Jinping greenlighted کارزار وحشیانه سرکوب علیه مسلمانان چینی یک نقض حقوق بشر در یک مقیاس ما دیده نشده از جنگ جهانی دوم است. در حال حاضر PLA را تشدید کرده مرز تنش با هند است.

این برخورد در Galwan دره بزرگترین رویارویی بین دو ارتش پس از سال 1967 درگیری در Nathu لا زمانی که هند از دست داده و حدود 80 سربازان در حالی که مرگ و میر بر طرف چینی بود بیش از 300.

“ک نیست فقط یک سرکش بازیگر در خود محله آن دروغ در مورد کوروناویروس و اجازه گسترش آن به سایر نقاط جهان در حالی که فشار که به کمک آن پوشش مبارزات انتخاباتی. صدها هزار نفر از مردم کشته شده اند و اقتصاد جهانی شده است نابود Pompeo گفت.

حتی در حال حاضر سال به این بیماری همه گیر چین ارائه نشده دسترسی به ویروس زنده نمونه امکانات و یا اطلاعات در مورد بیماران در ماه دسامبر در ووهان, او گفت:. چین در حال هل دادن دروغ و مخرب سایبری مبارزات به تضعیف دولت و به درایو یک گوه بین آمریکا و اروپا Pompeo ادعا.

“این بئب کشورهای در حال توسعه با بدهی و وابستگی. آن را قوی و مسلح کردن سازمان ملل به انجام کسب و کار با هواوی یک بازوی ک نظارت دولت است. آن را وقیحانه حمله به اروپا حاکمیت با خرید بنادر و زیرساخت های حیاتی از پیره به والنسیا گفت:” بالا دیپلمات آمریکایی.

“ما باید طلایی blinders روابط اقتصادی و ببینید که چین چالش نیست فقط در دروازه; آن را در هر سرمایه است. هر سرمایه گذاری از یک شرکت دولتی باید با سوء ظن” او گفت:.

“اتحادیه اروپا چین فقط به عنوان ایالات متحده ندارد و فقط به عنوان ما در آمریکای جنوبی و آفریقا و خاورمیانه و دوستان شما انجام دهد. به من گفت: اوایل این هفته به اتحادیه اروپا و همتایان من می دانم که ترس در اروپا است که ایالات متحده می خواهد شما را به انتخاب بین آمریکا و چین است. این حزب کمونیست چین که مجبور به انتخاب است. این حزب می خواهد شما را به دور انداختن پیشرفت ما در جهان ساخته شده اند از طریق ناتو و دیگر نهادهای رسمی و غیر رسمی – و اتخاذ مجموعه ای جدید از قوانین و هنجارهای که جای پکن” Pompeo اضافه شده است.

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *