سازمان بهداشت جهانی مقامات در چین را کمی چاره ای جز به “رفتار به طور کامل به طور کامل whitewashed بررسی” به ریشه های این بیماری همه گیر کوروناویروس به گفته وزیر امور خارجه مایک Pompeo.

“من امیدوارم که من اشتباه می کنم من امیدوارم که آن را کامل بررسی می شود که به طور کامل به پایین اما من تماشا حزب کمونیست چین رفتار با توجه به این که ویروس است که ناشى از ووهان و آنها را به سادگی رد” Pompeo به خبرنگاران گفت: روز شنبه.

که نظر کست پال روی قریب الوقوع بررسی تنها چند روز پس از دو فرد که پیشرفت تیم وارد چین به آماده شدن برای گسترده تر بررسی است. هر دو کشور چین و این که باید با آن مواجه انتقاد شدید از سوی ایالات متحده و دیگر کشورهای محور بر این که تقویت از اطلاعات نادرست ارائه شده توسط پکن و حزب کمونیست چین به عدم شفافیت. هنوز هم برخی از متحدان برگزار کرده اند امید که معتبر بررسی می تواند انجام شود.

“شما باید مطمئن شوید که حق مردم منصوب به انجام این تحقیقات نه فقط حق بدن” یک مقام ارشد اروپایی میگوید: به تازگی. “اگر ما آن را یک فرصت خوب وجود دارد آن را فراموش مناسب بررسی است.”

Pompeo عنوان احتمال است که چشم انداز در حالی که اشتباه پکن برای پر امور خارجه ایالات متحده-چین روابط. “شما باید یک حزب کمونیست است که با قرار دادن آزادی و دموکراسی در معرض خطر توسط خود توسعه امپریالیستی استبدادی رفتار,” او گفت:.

در علاوه بر این به کروناویروس اختلافات Pompeo تیم به شدت انتقاد کرد پکن به تازگی برای مقیاس بزرگ سرکوب مسلمانان اویغوری و همچنین چین تلاش برای به دست گرفتن کنترل swathes گسترده ای از دریای چین جنوبی است.

“رهبری چین می داند که آن است که دیگر مورد که آن را قابل قبول … اجازه می دهد تا مهم روابط تجاری است که ما میان دو کشور به قرار دادن مردم آمریکا در خطر است,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im