مایک Pompeo ستایش هند برای لغو محدودیت های صادرات در بحرانی لوازم پزشکی

در طول چند هفته گذشته او صحبت کرده است بیش از تلفن – حداقل چهار بار با امور خارجی وزیر S Jaishankar.

وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo در چهار شنبه ستایش هند برای لغو ممنوعیت صادرات در بحرانی لوازم پزشکی از جمله داروسازی استفاده می شود برای درمان COVID-19 بیماران گفت: این یک نمونه از همکاری با کشورهای شریک برای مقابله با چالش های ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“ما در حال کار با دوستان ما در استرالیا و هند و ژاپن, نیوزیلند, جمهوری کره و ویتنام برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات و بهترین شیوه به عنوان ما شروع به حرکت اقتصاد جهانی به جلو” Pompeo به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس خبری در اینجا.

اخبار مرتبط

“مکالمه ما قطعا درگیر عرضه جهانی زنجیر نگه داشتن آنها را در حال اجرا هموار شدن اقتصاد ما بازگشت به قدرت کامل و فکر کردن در مورد چگونه ما بازسازی عرضه تغییر زنجیره ای برای جلوگیری از چیزی شبیه به این از همیشه اتفاق می افتد دوباره,” او گفت:.

Coronavirus آلوده بیش از سه میلیون نفر و ادعا کرد بیش از 211,000 زندگی در سراسر جهان است. “یک نمونه از کار ما هم این است که با هند است. آن را لغو ممنوعیت صادرات در بحرانی لوازم پزشکی از جمله داروسازی مورد استفاده در درمان برخی از COVID-19 بیماران” Pompeo گفت.

در طول چند هفته گذشته او صحبت کرده است بیش از تلفن – حداقل چهار بار با امور خارجی وزیر S Jaishankar. بازخوانی این تماس نشان داد که حصول اطمینان زنجیره تامین جهانی شکل برجسته در مکالمات خود را. Pompeo گفت که دولت آمریکا را فراهم کرده است, بیش از تومان 32 میلیون دلار بودجه برای حمایت از COVID-19 دیدگاه در جزیره اقیانوس آرام کشور است. “ما در حال کار با برمه, دولت, سازمان ملل متحد, سازمان های غیر دولتی و دیگران برای جلوگیری از گسترش COVID-19در x برمه از جمله در میان جمعیت های آسیب پذیر” او گفت:.

با اشاره به گزارش های اخیر, Pompeo گفت که آمریکایی ها اختصاص داده اند نزدیک به 6.5 میلیارد دلار در دولت و غیر دولت سهم خود برای کمک به کشورهای در مبارزه COVID-19. این است که تا بحال بزرگترین کشور در مجموع در جهان و بیش از 12 بار است که چین در ترکیب سهم او گفت:.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de