مایکل بلومبرگ آمد زیر آتش سنگین خود را در طول دموکراتیک ریاست جمهوری در مناظره روز چهارشنبه با رقبای خود را جهش به حمله به او را به عنوان یک میلیاردر کپی از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و انتقاد از رکورد خود در مسابقه و تاریخ از دیدگاه جنسیتی.

بلومبرگ عصبی به نظر می رسید و مردد به عنوان او ساخته شده خود را début در ستیز بحث دموکراتیک به رای دهندگان خود را برای اولین بار unscripted نگاهی به رسانه های مغول و خود بودجه سابق شهردار نیویورک که رسید در نظرسنجی ها در حالی که با صرف صدها میلیون ها نفر از خود را به دلار در آگهی های تلویزیونی.

برنی ساندرز, Elizabeth Warren, ctq جو بایدن و پیت Buttigieg به انتظارنشسته بودند تا برای حمله به بلومبرگ ، او را متهم به تلاش برای خرید راه خود را به کاخ سفید و گفت: رکورد خود به عنوان شهردار و یک تاجر خواهد منجر به شکست در نوامبر است.

 

“ما در حال اجرا در برابر یک میلیاردر که تماس زنان چاق broads و اسب-صورت لزبین گفت:” وارن سناتور ماساچوست است. “و من صحبت کردن در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, من صحبت کردن در مورد شهردار بلومبرگ.”

“دموکرات ها یک خطر بزرگ اگر ما فقط جایگزین یک متکبر میلیاردر دیگر,” او اضافه شده است.

بلومبرگ که وارد این مسابقه در ماه نوامبر و پرش چهار اولیه رای گیری متحده در ماه فوریه به تمرکز بر بعد نامزدی مسابقات در ماه مارس گفت که او را به ارث می برند نه پول خود را اما آن را به عنوان یک تاجر.

“من صرف این پول برای خلاص شدن از شر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بدترین رئیس جمهور ما تا کنون بود. و اگر من می توانید دریافت کنید که از انجام آن خواهد بود یک سهم بزرگ به آمریکا و به بچه های من,” او گفت:.

بحث می آید در یک محوری زمان سه روز قبل از نوادا ریاست جمهوری قفقاز سوم مسابقه در ایالت مسابقه برای پیدا کردن رقیب به تهمت در نوامبر 3 انتخابات.

 

این مخاطرات بالا مشهود بود در شدت مبادلات با بایدن و وارن خاص رو به انجام و یا می میرند وظیفه reigniting مبارزات خود را پس از نمایش ضعیف در آیووا و نیوهمشایر در اوایل این ماه.

هر دو وارن و بایدن معاون سابق رئیس جمهور تحت فشار قرار دادند بلومبرگ در درمان خود را از زنان و خواسته او را به ارتکاب به انتشار زنانی که امضا کرده بود عدم افشای توافق برای حل و فصل دعاوی. عصر ایران خودداری کرد. “ما در حال رفتن به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با یک مرد که می داند که چگونه بسیاری از عدم افشای توافق و چکه چکه چکه از داستان زنان گفت: آنها شده اند مورد آزار و اذیت و تبعیض” وارن گفت.

بلومبرگ گفته بودند “بسیار کمی” عدم افشای توافق نامه. “هیچ یک از آنها متهم می کنند من از هر چیزی,” او گفت:. “شاید آنها نمی مانند جوک گفتم.”

بلومبرگ ‘خجالت’ با توقف و frisk سیاست

ساندرز مترقی سناتور که رسید به بالای نظر سنجی انتقاد بلومبرگ حمایت “توقف andfrisk” پلیس سیاست به عنوان شهردار که “رفت و پس از آفریقایی-آمریکایی و لاتین با مردم ظالمانه راه است. که راه شما می رویم به رشد میزان مشارکت.”

بایدن گفت: بلومبرگ تا به حال موفق نیویورک بسیار خوبی در طول سه ترم به عنوان شهردار و گفت: توقف و frisk پرتاب کرده بود “نزدیک به 5 میلیون جوان مردان سیاه و سفید در برابر دیوار.”

بلومبرگ گفت که او “نگران” و “خجالت” مورد حمایت خود را برای متوقف کردن و frisk و گفت: او عذرخواهی کرد برای حمایت از آن. “اگر ما در زمان خاموش همه که اشتباه بود این پنل همه که اشتباه بود در عدالت کیفری مدتی در حرفه خود می شد و هیچ کس دیگری در اینجا” بلومبرگ گفت.

اما رقبای او بودند حاضر به او اجازه دهید کردن قلاب. “این که آیا شما عذرخواهی می کنیم یا نه این سیاست است. سیاست بود شنیع. و این در واقع نقض حق مردم می شود.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به waded بحث شمع-در بلومبرگ گفتن حامیان در یک تجمع در شهر فینیکس: “من گوش او زد امشب.”

نوادا در قفقاز هستند برای اولین بار در یک دولت با متنوع تر جمعیت پس از مسابقات در عمدتا سفید آیووا و نیوهمپشایر. کسانی که برای اولین بار مسابقات تولید یک تقسیم حکم با Buttigieg, 38, متوسط شهردار سابق South Bend, ایندیانا, لبه ساندرز در آیووا و ساندرز سناتور ورمونت دقت ضرب و شتم Buttigieg در نیوهمپشایر.

بلومبرگ افزایش یافته است به شماره 2 در میان دموکرات ها در پشت ساندرز با توجه به رویترز/ایپسوس ملی نظرسنجی منتشر شده در روز سه شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im