مهاجران در گجرات تقاضا عبور بازگشت به خانه رفت و آمد مکرر به آتش سوزی

صدها نفر از کارگران مهاجر به خیابان ها ریختند در گجرات در شب جمعه خواستار حقوق و درخواست برای عبور امن از بازگشت به خانه های خود را با توجه به گزارش های رسانه ها.

بیش از 1000 نفر تا به حال مونتاژ در خیابان در Surat, Gujarat, مستند نقض قوانین و خواستار بازگشت به صفحه اصلی متحده هندو گزارش داد.

کارگران متوسل به آتش سوزی آتش زدن سبزی چرخ دستی. آنها همچنین تخریب خواص و مغازه ها در Lasanaka منطقه سورت مهاجر hub.

بر اساس این گزارش اکثر این کارگران که در زمان به خیابان کار در powerlooms منسوجات کارخانه های. این کارخانه در حال حاضر تعطیل با توجه به 21 روز در سراسر کشور مستند به جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس.

کارگران در زمان به آتش سوزی و خرابکاری در اموال آنها به عنوان تبدیل بی قرار به بازگشت به خود را بومی در Odisha این گزارش گفت:.

کارگران مهاجر جمع شده بودند در خیابان ها فریاد برای مواد غذایی و حقوق توسط پلیس در صحنه وارد شدند. اولیه خود را تقاضا بود به بازگشت به خانه مادری خود ، پلیس از بازداشت حدود 70 نفر پس از این حادثه و در حال بررسی این موضوع از پنجم گزارش شده است.

این دومین حادثه که در آن مهاجران را به خیابان ها و خشونت تبدیل شد با توجه به بی قراری در مورد وضعیت فعلی. پلیس رزرو کرده بود 95 کارگران مهاجر زودتر برای شورش و تحریک به خشونت از جمله آسیب رساندن به وسایل نقلیه پلیس با توجه به هندو گزارش.

دیوان عالی کشور روز سه شنبه گفت که قصد ندارد به دخالت در سیاست دولت در تصمیم گیری های مربوط به بهداشت و درمان و مدیریت کارگران مهاجر در طول همه گیر LiveLaw گزارش شده است. این بیانیه در پاسخ به یک پیل در دادگاه واصل به دنبال پرداخت فوری اساسی حداقل دستمزد به کارگران مهاجر در این گزارش گفت:. بیشتر شنوایی در پیل است که برای برنامه ریزی مارس 13.

گجرات گزارش شده بیش از 300 تایید موارد Covid-19 در دولت با مرگ و میر در روز جمعه برای رسیدن به 19 با توجه به این اتحادیه و وزارت بهداشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im