مایکروسافت, Nike, Unilever اعلام جهانی کربن خنثی گروه

مایکروسافت پارسیان, Nike, Inc استارباکس پارسیان, Unilever, NV و دنون SA teaming تا در یک کنسرسیوم جدید اختصاص داده شده به اشتراک گذاری منابع و تاکتیک برای کاهش انتشار کربن با گرد هم آوردن تلاش های برخی از بزرگترین شرکت های جهانی که متعهد شده اند به اقدام علیه تغییرات آب و هوایی.

این گروه به نام تبدیل به خالص صفر نیز شامل خودروساز Mercedes-Benz AG; دانمارکی حمل و نقل غول AP Moller-Maersk A/S; هند اطلاعات-فناوری شرکت Wipro, با مسئولیت محدود ;و ط & Co, برزیل آرایشی و بهداشتی شرکت است که صاحب شرکت ، این داد که قصد دارد به استخدام اعضای دیگر کار خواهد کرد با غیر انتفاعی محیط زیست صندوق دفاع و به اشتراک گذاری اطلاعات در برش انتشار, سرمایه گذاری در کربن-تکنولوژی کاهش و هماهنگی در سیاست های عمومی اهداف است.

مایکروسافت اعلام کرد در ماه ژانویه است که در آن قصد دارد به کربن منفی از بین بردن بیشتر دی اکسید کربن از جو از آن ساطع می کند تا سال 2030 و نرم افزار ساز اختصاص 1 میلیارد دلار به یک آب و هوا-نوآوری صندوق برای سرمایه گذاری در راه های کاهش و حذف کربن تولید گازهای گلخانه ای یکی از تهاجمی ترین شرکت ها در نظر دارد. تا سال 2050 این شرکت برنامه ای برای حذف معادل تمام از انتشار آن پس مایکروسافت را تاسیس در سال 1975. Amazon.com Inc نیز ساخته شده از کربن خنثی تعهد و استخدام شرکت های دیگر برای پیوستن به. هر دو فن آوری های غول زیر آتش آمده از آب و هوا فعالان برای ادامه به ارائه cloud-computing خدمات به تولید کنندگان نفت و گاز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de