تیاو میشیگان کنگره کمیسیون پنج شنبه اعلام کرد که این تعلیق تور و حوادث شروع فردا حداقل تا مارس 1 به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر رمان coronavirus.

مجلس لی Chatfield, R-Levering اعلام اضافی نیروی کار حمایت موثر تا مارس 20.

هنگامی که در این جلسه تنها ضروری کارکنان که در معرض خطر کار خواهد کرد در کنگره. دیگران می توانند کار از راه دور.

هنگامی که از خانه خارج از جلسه غیر ضروری و در خطر کارکنان را از خانه کار می کنند در حالی که ضروری و غیر آسیب پذیر کارگران را گزارش بنا به درخواست سرپرست.

“ما نیاز به انجام بخشی خود را برای کمک به محدود کردن گسترش این ویروس به جمعیت های آسیب پذیر در حالی که هنوز انجام آنچه ما می توانیم برای حفظ دولت ما عملکرد باقی مانده و در دسترس برای آینده ممکن است اقدام قوه مقننه در این وضعیت” Chatfield گفت: در انتشار اخبار. “به عنوان مقامات بهداشت و کارشناسان یادگیری بیشتر ما ادامه خواهد داد به بررسی سیاست های ما و در نظر گرفتن پیشرفت های بیشتر برای حفظ مکان امن. اما این بهترین مسیر رو به جلو با اطلاعات ما در حال حاضر ما می رویم به عمل به نگه داشتن هر کس به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است.”

وجود دارد هیچ مورد شناخته شده از COVID-19 در قوه مقننه است. ایمنی و اندازه گیری, تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس.

مجلس سنا در نظر گرفتن اقدامات مشابه است.

رهبر اکثریت سنا مایک Shirkey R-Clarklake گفت: میشیگان در سنای تنظیم آن جلسه برنامه شروع دوشنبه در نیاز-به-دیدار با اساس.

“در زمان سلامت عمومی نگرانی های مطرح شده با حضور COVID-19 در کشور ما اعتقاد داریم آن است که ما مسئولیت رهبری با مثال و تمرین اقدامات است که حفاظت از بهداشت عمومی و حفظ توابع ضروری از دولت” Shirkey گفت: در انتشار اخبار.

رهبر اقلیت سنا جیم Ananich D-سنگ چخماق گفت که این دفاتر هنوز هم به کمک ترکیبات سنا و مجلس آماده خواهد شد را به عمل در صورت نیاز.

Shirkey را ارزیابی نیاز به برگزاری جلسه در هر هفته.

“در این زمان ما برنامه ریزی برای دیدار هفته آینده برای جلسه برای رسیدگی به هر گونه فشار دادن قانون و ادامه کار ما در بودجه” Shirkey گفت. “من هم خواسته همکاران من به درخواست ‘به عنوان مورد نیاز’ قانون به کمیته ها و برگزاری جلسات تنها به عنوان مورد نیاز است.”

سنا اجرا کاری مشابه اقدامات به عنوان خانه; کسانی که در خطر از خانه کار می کنند همراه با غیر ضروری کارکنان.

غیر ضروری در خارج از کشور کار کارکنان ممنوع است و ضروری خارج از دولت کار باید گزارش به رهبری است.

رهبران مجلس سنا را دوباره ارزیابی اقدامات در مارس 20.

“آن مهم و حیاتی است که ما کار را برای کاهش تاثیر COVID-19 ما شهروندان و دولت” Shirkey گفت. “ما آماده هستند تا اطمینان حاصل شود دولت همچنان به تابع در حالی که در همان زمان به انجام همه چیز ما می توانیم برای محافظت از سلامت عمومی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de