میشل اوباما میزبان پادکست در روابط و سلامت

بانوی اول سابق میشل اوباما به یک پادکست به زودی.

میشل اوباما پادکستاست که برای اولین به طور انحصاری در Spotify در جولای 29, قابلیت گفتگو در مورد “روابط که شکل ما” از جمله همسران و دوستان و خانواده و همچنین سلامت. این اولین پروژه از Spotify در و بالاتر زمین رسانه ها تولید شرکت تاسیس شده توسط رئیس جمهور سابق باراک اوباما و میشل اوباما, پس از آنها شد منحصر به فرد شرکای حدود یک سال پیش با توجه به تنوع.

“به میزبانی میشل اوباما در این سری به ارمغان خواهد آورد شنوندگان این بانوی اول سابق ترین کاندید شخصی و مکالمات به ما نشان میدهد چه زمانی ممکن است که ما اجازه می دهد خودمان را به آسیب پذیر برای باز کردن و تمرکز بر روی آنچه اهمیت ترین” این دو شرکت گفت: در آزادی مطبوعات.

اوباما مادر ماریان رابینسون, برادر بزرگتر, Craig Robinson, Conan o’brien سابق اوباما مشاور والری جارت روزنامه نگار میشل نوریس و دکتر شارون مالون همسر سابق دادستان کل اریک هولدر خواهد بود و مهمانان در پادکست.

“امید من این است که این مجموعه می تواند یک مکان برای کشف معنی دار موضوعات با هم و مرتب سازی از طریق بسیاری از سوالات ما همه در تلاش برای پاسخ به در زندگی خود ما” اوباما در بیانیه ای گفت. “شاید بیشتر از همه من امیدوارم که این پادکست کمک خواهد کرد که شنوندگان باز کردن جدید مکالمات و سخت مکالمات — با افرادی که مهم ترین آنها را. این که چگونه ما می توانیم درک بیشتر و همدلی برای یکی دیگر.”

“اعتقاد ما بر این است که مخاطبان در سراسر جهان خواهد بود با الهام از این بیشتر candid انسانی ترین و شخصی ترین مکالمات بین بانوی اول میشل اوباما و مهمانان” سحر Ostroff Spotify رئیس محتوا و تبلیغات کسب و کار افسر گفت: در مورد اعلام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im