مایکل فلین وکیل می گوید مشتری آماده شد ‘ممیزی’ اوباما در جاسوسی از مقامات قبل از گرفتن ‘راه اندازی’

یک وکیل بازنشسته سرهنگ ژنرال مایکل فلین گفت: مشتری آماده شد به “حسابرسی” در جامعه اطلاعاتی ایالات متحده به کاخ سفید مشاور امنیت ملی.

و با توجه به سابق دادستان فدرال سیدنی پاول است که چرا بخشی از ماموران فدرال “راه اندازی” فلین.

فلین, 61 است که مبارزه برای اخراج مورد دولت در برابر او. او التماس کرد گناه در ماه دسامبر 2017 برای دروغ گفتن به محققان در مورد گفتگو با دیپلمات های روسیه سرگئی Kislyak در تحریم های روسیه و سازمان ملل متحد قطعنامه ای در اسرائیل, اما در ماه ژانویه گفت: ایالات متحده دادگاه منطقه ای در واشنگتن دی سی ادعا کرد که او “بی گناه این جرم است.”

پاول که در زمان بیش فلین دفاع در تابستان گذشته گفت: Vicki کنار نوزاد نشان می دهد در 1310 WIBA مدیسون در روز سه شنبه که مشتری او بود “کاملا راه اندازی” چون او را تهدید به افشای تخلف برتر هوش مقامات در دولت اوباما.

“او به ممیزی اینتل آژانس زیرا او می دانست که در مورد میلیاردها برنان و شرکت در حال اجرا کردن کتاب” پاول گفت: با اشاره به سابق جمهوریخواه.

پاول ارائه هیچ مدرکی در طول مصاحبه به حمایت از این ادعا اما نظرات خود را انعکاس یافته های تحقیقی روزنامه نگار Lee Smith نویسنده توطئه علیه رئیس جمهور.

در طول یک ماه نوامبر مصاحبه Maria Bartiromo را خودی در فاکس ملت همراه با پاول اسمیت گفت: فلین شد و مورد نقد و ممکن است سوء رفتار توسط جامعه اطلاعاتی ایالات متحده نمود.

“در علاوه بر این به ژنرال فلین که نام پاک من امیدوارم که ابتکار عمل خود را برای رسیدن به پایین از آنچه این افراد انجام شد — به ممیزی جامعه اطلاعاتی … که چیز دیگری ما نیاز به نگاهی دوباره” اسمیت گفت. “به عنوان ابتکار عمل خود را به تمیز کردن عمیق دولت است.”

فلین برداشت شد توسط رئیس جمهور سابق باراک اوباما به عنوان مدیر آژانس اطلاعاتی وزارت دفاع در سال 2012 بود اما او تحت فشار قرار دادند از این موقعیت پس از برخورد با مدیر اطلاعات ملی جیمز کف زننده و دیگران. او از بازنشسته ارتش در سال 2014 یک سال قبل از روی لئامت دادن خود را قرار بود برای پایان دادن به.

“من از کار اخراج شد به عنوان مدیر آژانس اطلاعاتی وزارت دفاع پس از گفتن کنگره است که ما به عنوان امن به عنوان ما شده بود چند سال قبل” فلین نوشت: در سال 2016 کتاب زمینه مبارزه با: چگونه ما می تواند برنده جنگ جهانی علیه اسلام رادیکال و متحدان آن است.

آینده تهمت مشاور امنیت ملی شد آشکارا انتقادی از جامعه اطلاعاتی قبل از پیوستن به مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی به عنوان یک مشاور سیاست خارجی در فوریه 2016.

“آنها از دست رفته دید که آنها در واقع برای کار” فلین گفت: سازمان سیا به نیویورک تایمز در اکتبر 2015. “آنها کار را برای مردم آمریکا است. آنها کار نمی کند برای رئیس جمهور ایالات متحده… آن را تبدیل به یک سازمان سیاسی.”

فلین اعتقاد بر این اوباما بود ساده و بی تکلف در اعتقاد به این که کشتن رهبر القاعده اسامه بن لادن را یک راه طولانی به سوی شکست جهادی گروه های تروریستی است. او همچنین با انتقاد از آنچه او را دیدم به عنوان جامعه اطلاعاتی را عدم پیش بینی ظهور داعش و ناراضی بود با اوباما خصوصیات این گروه تروریستی به عنوان “JV تیم است.”

این ظاهرا فلین 2015 مصاحبه با کارکنان از دفتر بازرس ویژه برای بازسازی افغانستان در مورد زمان خود را به عنوان مدیر اطلاعاتی بین المللی کمک امنیتی در افغانستان ریخته گری شک در موفقیت این جنگ که به رهبری واشنگتن پست برای شروع موفقیت آمیز آن پیگیری های به اصطلاح “افغانستان مقالات.”

“از سفرا را به سطح پایین [هر کس ادعا می کند که] ما در حال انجام یک کار بزرگ” فلین محققان گفت. “واقعا ؟ بنابراین اگر ما در حال انجام یک کار بزرگ چرا احساس می کنم که ما در حال از دست دادن؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im