مایکل فلین وکیل: DOJ کار به افشای اسناد کلیدی در روز

سرب وکیل برای بازنشسته سرهنگ ژنرال مایکل فلین گفت: اسناد و مدارک در زمینه مهر و موم در هفته گذشته می تواند علنا نشان داد به عنوان به زودی به عنوان شنبه ،

سیدنی پاول سرب مشاور برای رئیس جمهور تهمت سابق مشاور امنیت ملی ارائه یک به روز رسانی دوشنبه به رادیو فردا میزبان Sean Hannity داده شده است برای تبلیغ به عنوان یک هفته بزرگ برای اسپین آف موردی از ویژه مشاور رابرت مولر را در روسیه بررسی است.

پاول سابق فدرال دادستان گفت: یک دستیار آمریکا وکیل داده شده به این مورد توصیه کرده است که آنها در حال کار برای به دست آوردن اسناد و مدارک “فاش عموم یا فردا یا شنبه.”

در ساعت قبلی فاکس نیوز, میزبان Tucker Carlson وجود دارد گفت: حدود پنج صفحه است که طبقه بندی نشده, اما آنها برگزار شد از نمایش عمومی به دلیل یک قاضی باشد. او گفت که او صحبت کرد و به دو نفر که دیده اند اسناد و مدارک و مشخص آنها را در یک روش مشابه. با توجه به کارلسون یکی از آنها گفت: “من هرگز دیده می شود واضح تر برش مورد از به دام افتادن از این یکی.”

فلین التماس گناه در ماه دسامبر 2017 به دروغ گفتن به محققان در مورد گفتگو با دیپلمات های روسیه سرگئی Kislyak در مورد تحریم های روسیه و سازمان ملل متحد قطعنامه ای در اسرائیل است.

اما در ماه ژانویه فلین گفت: ایالات متحده دادگاه منطقه ای در واشنگتن دی سی است که او “بی گناه این جرم است.” او در زمینه برداشت خود را از گناه پس از وزارت دادگستری خواسته قاضی به حکم فلین تا شش ماه در زندان هر چند پس از آن گروه گفت: آزادی مشروط نیز مناسب خواهد بود. پاول فشار برای اخراج خود را در مورد با این استدلال FBI ناعادلانه درمان فلین.

پاول گفت: در روز دوشنبه که مشتری درخواست که آمد زمانی که او نشان داده شد که قبلا با مشخصات بالا یقه سفید, شرکت, Covington, & برلینگ شد “همراهی با فقدان اطلاعات و تهدید به متهم پسرش” که او اشاره کرد که نشان داده شده در اسناد و مدارک تیم خود را ثبت در دفتر ثبت دعاوی حقوقی در هفته گذشته.

آمریکا وکیل برای منطقه شرق میسوری جفری جنسن انتخاب شد و توسط دادستان کل ویلیام بار در ژانویه سال 2020 به بررسی فلین مورد.

CBS اخبار ارشد تحقیقی خبرنگار کاترین Herridge گزارش روز یکشنبه که روز جمعه تشکیل پرونده خواهد بود “مهم” در روز های آینده. “جلب توجه سهشنبه تشکیل پرونده فلین مورد @CBSNews گفت: مهم برای روز های آینده. AG بر کارگردانی میسوری آمریکا به بررسی FBI پرسنل ‘ارتباطات و یادداشت ها, در, بخش, برای تعیین اینکه آیا شواهد کلیدی نکردن. اسناد تحت مهر و موم اما ممکن است تغییر کند” او هنوز توییتی.

کالیفرنیا در کنگره Devin Nunes بالا جمهوریخواه در خانه کمیته اطلاعات گفت: فاکس کسب و کار میزبان Maria Bartiromo در فاکس نیوز نشان می دهد صبح روز یکشنبه آتیکه او معتقد است که حاوی اسناد و مدارک “exculpatory شواهد است.” اف بی آی را تکذیب کرد به واشنگتن آزما گزارش های متعدد رسانه های روز جمعه که رهبری آن به عمد پنهان exculpatory شواهد.

Bartiromo توییتی یکشنبه شب: “خبر فوری: منابع tell me [فلین] خواهد بود به طور کامل تبرئه این هفته است. آن را در مجموع تقلب. یک مجموعه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im