Retired سرهنگ ژنرال مایک فلین حقوقی دفاع فشرده تیم برای اخراج او در مورد سهشنبه استدلال او باید شده اند مطلع از حوادث مربوط به او شرح داده شده در وزارت دادگستری ناظر یافته است در نظارت بر اطلاعات خارجی عمل نقض قبل از او التماس کرد گناه.

رهبری سیدنی پاول سابق دادستان فدرال که در زمان بیش از سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور امنیت ملی را قانونی دفاع در تابستان گذشته فلین وکلا محکوم دادستان برای آنچه که آنها ادعا کرده بود که پنهان از وزارت دادگستری را نادرست با هدف قرار دادن مشتری خود را به عنوان در گذاشته بازرس کل Michael Horowitz, دسامبر گزارش.

پاول متمرکز در یک جلسه FBI داد و سپس به نامزد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فلین و دیگران در طول مبارزات انتخاباتی 2016. او همچنین متهم براندون ون Grack عضو سابق مشاور ویژه رابرت مولر تیم و در حال حاضر منجر دادستان در مورد نادیده گرفتن نگرانی های او مطرح شده و پنهان exculpatory شواهد شناخته شده به عنوان بردی مواد — از مشتری خود را برای سال.

“حقایق در این مورد موضع در تضاد کامل با دولت واهی و پوچ و گمراه کننده استدلال. آقای ون Grack موثر تصدیق دولت ظالمانه سوء مستند در IG گزارش. او به سادگی حاصل با طاس و فریبنده اظهارات که در آن آمده که بد نیست یا نمی شود به آقای فلین” پاول نوشت: در یک دادگاه تشکیل پرونده ارسال شده در روز سه شنبه. “IG, گزارش, اما, belies خود را ادعا می کنند و آقای ون Grack این مشاجره که او راضی تعهدات دولت با ارائه این اطلاعات قبل از اینکه آقای فلین صدور حکم در حال حاضر ثابت می کند این نکته است که او آن را سرکوب زمانی که آن را مهم ترین به آقای فلین: قبل از گناه در 1 دسامبر 2017 و قبل از آنچه برنامه ریزی شده بود به صدور حکم در تاریخ 18 دسامبر سال 2018 است.”

ون Grack گفت: دادگاه در هفته گذشته “خطاها و سوء شرح داده شده در OIG گزارش … نه به مقدار ‘فاحش دولت سوء’ نیاز به اخراج از اتهام علیه متهم برای ساخت مواد اظهارات نادرست به دفتر تحقیقات فدرال.”

فلین, 61, التماس کرد گناه در ماه دسامبر 2017 به دروغ گفتن به محققان در ژانویه آن سال در مورد مذاکراتش با سرگئی Kislyak بود که در آن زمان سفیر روسیه به ایالات متحده است. اما با صدور حکم نزدیک شدن به او تغییر لحن خود را در ماه ژانویه گفتن در ایالات متحده دادگاه منطقه ای در واشنگتن, d. C., “من بی گناه هستم از این جرم و جنایت است.”

در یک پرونده در اوایل سال جاری پاول با اشاره به یک بخش از هوروویتس گزارش نشان داد که هوش توجیهی FBI به مغلوب ساختن پیشی جستن تیم در ماه آگوست 2016 در طول مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری بود که “بهانه” برای جمع آوری شواهد برای کمک به در ضد جاسوسی رسیدگی به مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی. این مامور اف بی آی که رهبری آن جلسه به عنوان شناخته شده “SSA 1” در هوروویتس گزارش اما اعتقاد به نظارت FBI special agent یوسف Pientka شد همان رسمی که به همراه FBI special agent پیتر Strzok در بحث ژانویه 2017 مصاحبه فلین.

“واقعیت این جلسه است نه exculpatory و نه impeaching,” وزارت دادگستری retorted هفته گذشته است. “SSA 1 مشارکت در یک جلسه متهم در اوت 2016 هیچ تاثیری در اینکه متهم به دروغ SSA 1 پنج ماه بعد.”

پاول گفت: “بر خلاف دولت پاسخ IG گزارش برقرار است که SSA 1 انتخاب شد و وارد ریاست جمهوری جلسه توجیهی برای هدف جمع آوری اطلاعات در مورد آقای فلین” و این که “این عمل ظالمانه دولت سوء رفتار است که به تنهایی حکم اخراج از این دادستان است.”

“این ممکن است برای جدا کردن این شواهد و اطلاعات از SSA 1 بعد از حضور در کاخ سفید در مصاحبه آقای فلین” پاول استدلال کرد.

هوروویتس گزارش شناسایی حداقل 17 “قابل خطا و یا حذفیات” در وزارت دادگستری و اف بی آی به استفاده از ex-جاسوسی کریستوفر استیل شهوت پرست و تایید نشده پرونده هنگامی که به دنبال FISA حکم به استراق سمع تهمت کمپین کاردانی کارتر صفحه در سال 2016 و 2017. با توجه به FBI چهار نفر از اعضای تهمت انتخاباتی از جمله فلین در ابتدا که طلبه به عنوان بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه پرس و جو. در نتیجه گیری از تحقیقات مولر نیست ایجاد یک توطئه جنایی بین مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و کرملین.

اف بی آی گفت: هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین در مورد نگرانی های خود است که روس ها ممکن است در تلاش برای نفوذ به مبارزات انتخاباتی خود و هوروویتس با انتقاد از اداره برای استفاده از هوش توجیهی برای جمع آوری شواهد در برابر تهمت و فلین.

وزارت دادگستری گفت: هفته گذشته که هوروویتس گزارش “نمی ادعا می کنند که SSA 1 مشارکت در این جلسه به مبلغ آوریم.”

اما هوروویتس گزارش را نتیجه گیری کرد که “اف بی آی با استفاده از این جلسه برای تحقیقی دلایل به طور بالقوه می تواند تداخل با انتظار از اعتماد و حسن نیت در میان شرکت کنندگان در هوش استراتژیک جلسات در نتیجه خسته کننده هدف خود را.”

“این مواد به آقای فلین دفاع هر روز از ژانویه 24 سال 2017 به بعد این دادگاه وارد آن بردی و آن مواد برای هر روز از 305 روز از زمان این دادگاه وارد شده است که منظور تا زمانی که آقای فلین به نظر می رسد قبل از این دادگاه در تاریخ 18 دسامبر 2018 ظاهرا به اعدام محکوم شد,” پاول استدلال در روز سه شنبه. “تا به حال آقای فلین محکوم شده است که بعد از او می شده اند زمان خدمت در حالی که آقای ون Grack پنهان این اطلاعات فوق العاده ای است که نه تنها بزرگ شود ده اهمیت SSA 1 ارزیابی آقای فلین صداقت بلکه evinces بی سابقه ای عمل تحقیق نفوذ به یک اعتماد ریاست جمهوری جلسه.”

پاول ادعا کرد که “فوق العاده طبیعت انجام داد IG گزارش … حکم اعمال از “مجازات اعدام” برای این دادستان است.”

به عنوان بخشی از تقاضای خود را معامله فلین توافق کردند به همکاری با مولر اعتراف به گناه خود در سال 2017 و با تائید آن در سال 2018 است. اما او در زمینه به برداشت خود گناه در ماه ژانویه پس از وزارت دادگستری خواسته قاضی مورچه سالیوان به حکم فلین تا شش ماه در زندان هر چند پس از آن گروه گفت: این اعتقاد مشروط نیز مناسب خواهد بود.

صدور حکم شنوایی برای فلین برنامه ریزی شده برای پایان ماه لغو شد در میان جنگ حقوقی بر سر اینکه آیا فلین قبلی وکلای او ارائه نمایندگی کافی.

دادستان کل ویلیام Barr به تازگی انتخاب شده Jeffrey Jensen, U. s. دادستان منطقه شرق میسوری به بررسی پرونده جنایی علیه فلین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im