مایکل بلومبرگ نوسانات در وارن: ما نمی نیاز به یک کالج مناظره در ارشد’

هوستون — مایکل بلومبرگ نمی توانید اجازه دهید خود گله با الیزابت وارن بروید.

“ما نیاز به کسی که به فرمانده کل قوا و نه کالج مناظره در رئیس” بلومبرگ گفت: روز شنبه “را دریافت رای” تجمع در هوستون اول خود را از سه توقف در تگزاس است.

میلیاردر سابق شهر نیویورک شهردار و وارن سناتور ماساچوست که پذیرفته شد و در دانشگاه جورج واشنگتن در دهه 1960 در بحث کمک هزینه تحصیلی به مدت طولانی درگیر شدند و بیش از تمایل خود را برای سرکوب وال استریت و معرفی سایر بخش مالی قوانین و مقررات.

اما این جفت ارز را تلخ رقابت تشدید حمایت خود را از مالی و سرمایه گذاری در سال 2012 و کری حریف اسکات براون گذاشته شد سر خود را در طول دو بحث حضور در نوادا و کارولینای جنوبی است. بلومبرگ بوده است طلبه برای عملکرد خود به ویژه در مورد پاسخ به سوالات بیش از عدم اطلاع توافق نامه او را امضا کرد بیش از 30 سال گذشته با حداقل سه زن که شکایت آنها تجربه جنسیتی در حالی که کار برای Bloomberg LP.

“من نه کسی که فقط yells شعار حتی اگر آنها درست نیست. این چیزی است که آنها انجام داد دو نفر از آنها گذشته بحث” بشردوست گفت: با اشاره به وارن و ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز او ایدئولوژیک متحد و 2020 دموکراتیک ریاست جمهوری پیشتاز.

بلومبرگ رویداد در روستایی در هوستون بود کوچک اما متنوع امر برگزار شد پنج روز قبل از شنبه را اول مسابقه. اطلاعات خدمات کارآفرین صحبت با یک اسباب مخصوص چرخاندن خطوط نوشته برای کمی بیش از 15 دقیقه در یک مرحله معمولا این سایت متعلق به موسیقی زنده عمل می کند. مهمان قادر به معاشرت برای یک ساعت یا بیشتر قبل بیش از قهوه و صبحانه در محل کافی صندلی و آرام پرنیان.

بلومبرگ ساخته شده است که چهار سفر به هوستون پس از اعلام نامزدی خود را در ماه نوامبر گذشته یکی از تقریبا 20 پایگاه متشکل از 180 رشته دهندگان در سراسر تگزاس یک دولت که در آن رای گیری اولیه در حال حاضر آغاز شده است. تگزاس ارائه می دهد و مدعی رقابت برای تبدیل شدن به حزب خود را پرچمدار 228 نمایندگان.

“ما نیاز به کلاچ شهرستان از طریق آمده است,” او گفت: از هوستون تماس با مرکز شهری خود را “خانه دور از خانه” از آنجا که “ترکیبی از بازار مال فروشان و Lizzo بسیار وسوسه انگیز و چون او “نمی تواند صبر کنید که برای یکی دیگر از جعبه شیپلی است.”

به عنوان فوق العاده روز شنبه نزدیک در مارس 3, عصر ایران تبدیل شده پررنگ تر در مورد اشاره به بزرگترین قرعه کشی به بسیاری از دموکرات ها توجه او را به خود امیدوار: عمیق خود را در جیب.

“اگر شما می خواهید کسی که این منابع به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن, که من,” او گفت: پس از بیش از یک 500 میلیون دلار صرف تبلیغات تعهد این هفته است. “اگر شما فکر می کنم این کمپین گران است فقط تصور کنید که چهار سال بیشتر با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هزینه ما.”

هر چند هیچ غریبه ای به انتقاد از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن بلومبرگ پاره پاره کاخ سفید وقت خود را آهسته در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

“واقعیت این است که رئیس جمهور تهمت بود در جریان coronavirus دو ماه پیش اما او دفن سر خود را در شن و ماسه. و شکست خود را برای آماده سازی فلج کننده است توانایی ما برای پاسخ در حال حاضر که آن را در آستان ما,” او گفت:. “او نه پیشرو. او واکنش — و خیلی خیلی دیر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>