مایکل Avenatti ‘ندارد بودجه به پرداخت هزینه وکیل’ پیش از محاکمات جنایی: وکیل

وکیل مایکل Avenatti نشان داد که وکیل دیگر نمی توانیم خود را وکیل جلوتر از خود را در دادگاه کیفری مجموعه را بعد از این سال.

وکیل دین مباشر ثبت حرکت در دادگاه فدرال در روز شنبه درخواست قاضی برای تصویب مالیات دهندگان بودجه را Avenatti وکیل تحت مقررات است که کمک به مشتریان بی بضاعت. مباشر استدلال کرد که دریافت مالیات دهندگان بودجه می تواند یک جایگزین ارزان تر برای دولت فدرال از داشتن Avenatti تبدیل به یک مدافع که باید برای راه اندازی مجدد این موارد است.

“خط پایین این است که آقای Avenatti اجرا از وجوه و چهره یک دادگاه مجتمع پایدار زمانی که شش هفته” مباشر نوشت.

مباشر گفت که Avenatti “ندارد بودجه به مشاور پرداخت” و گفت که او اجازه می دهد به ماندن در این پرونده به عنوان وکیل به جای انتصاب یک مدافع خواهد “صرفه جویی قابل توجهی در مالیات دهندگان بودجه بیش از شروع تازه با جدید … مشاوره.”

Avenatti قبلا ارائه شده توسط فدرال عمومی دفتر مدافع پس از اولین تیم حقوقی کاهش یافته است زیرا او نمی تواند به استطاعت خود و هزینه های قانونی. مباشر برداشت Avenatti مورد از این مدافع را در مدت کوتاهی پس از او کاهش یافته است اولین تیم حقوقی.

Avenatti که معروف شد در حالی که به نمایندگی از بزرگسالان بازیگر فیلم Stormy Daniels در پرونده های حقوقی علیه رئیس جمهور تهمت چهره بیش از 30 اتهامات تقلب و فرار از پرداخت مالیات و جرایم دیگر است و انتظار دو محاکمه به اتهام سرقت Daniels کتاب پیشبرد و ارتکاب تقلب در کالیفرنیا است.

او همچنین اتهام اخاذی نایک در اوایل این سال, اما او هنوز رتبهدهی نشده است محکوم به اعدام در این مورد. او برگزار می شد پشت میله های زندان است اما از آنجا منتشر شده است به دلیل coronavirus همه گیر شده و ماندن با یک دوست دوران کودکی در جنوب کالیفرنیا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im