شهردار میامی با آلوده coronavirus می گوید او شروع به تجربه علائم

Miami شهردار فرانسیس سوارز به تازگی آزمایش مثبت برای coronavirus و توصیف اولین علائم شبیه بودن به سرد است.

ظاهر می شود در سی ان ان روز جمعه سوارز گفت: او خود تهدید و خود را پس از یادگیری او با آلوده flulike ویروس همان روز.

“من شروع به احساس کمی از علائم. شما می دانید, آن را احساس می کند شبیه به شروع سرما خاص در این مقطع” سوارز گفت: از محل اقامت خود را. “امروز من تست مثبت, بنابراین من نمی دانم چه مدت من تا به حال آن را و برای چه مدت از آن شده است انکوبه.”

شهردار توضیح داد که او ارائه خواهد شد به روز رسانی روزانه چگونه او انجام شده است به امید اطمینان بخش دیگر افرادی که ممکن است دست پاچه در مورد رشد همه گیر.

“من می خواهم به مطمئن شوید که مردم درک کنند که من آن را. من بدیهی است که 42 سال است. من هیچ immunodeficiencies. من نمی سالمندان, بدیهی است,” او گفت: “من امیدوارم که من های من تجربه آن می تواند امیدوارم آرام برخی از مردم است.”

سوارز آزمایش مثبت برای این ویروس پس از او با حضور در جلسه روز شنبه با حضور رئیس جمهوری برزیل Jair Bolsonaro, برزیلی مقامات و چند تن از سیاستمداران ایالات متحده آمریکا از جمله ایالت فلوریدا, ریک اسکات, معاون رئیس جمهور, مایک پنس و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در Mar-a-Lago. Bolsonaro مطبوعاتی وزیر فابیو Wajngarten همچنین آزمایش مثبت برای این بیماری است.

به گزارش ظهور در روز جمعه که Bolsonaro نیز آزمایش مثبت برای coronavirus اما او بعدها گفت: بیش از توییتر که این گزارش نادرست است و او نبود آلوده.

رئیس جمهور اعلام کرد ملی اضطراری در کاخ سفید در کنفرانس خبری روز جمعه. شده اند وجود دارد حداقل 2,110 موارد و 48 مرگ و میر در 48 متحده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im