مکزیک کارتل به طور فزاینده ای با استفاده از کودکان آمریکایی به عنوان جوان به عنوان 12 به قاچاق مواد مخدر و سلاح در سراسر ایالات متحده مرز.

تعدادی از کودکان بازداشت برای مبارزه با مواد مخدر در امتداد مرز ایالات متحده و مکزیک در آریزونا شروع به پریدن کرد از سال مالی 2018 یک گمرک و حفاظت از مرزها گفت: با توجه به فاکس نیوز در این هفته.

“این یک مشکل ما می دانیم آن وجود دارد” توسان بخش گشت مرزی عامل آلن Regalado گفت. “ما در حال تلاش برای کاهش این مسئله از طریق آموزش و پیشگیری است.”

سی و شش کودکان دستگیر شده بودند در سال مالی 2018, 57 دستگیر شدند در سال 2019 و 17 بازداشت شده اند ساخته شده تا کنون در سال مالی سال 2020 است. سانتا کروز دفتر دادستان گفت: Fox آن را در حال حاضر تحت پیگرد قانونی قرار سه فرزند این سال است.

“ما رفت و به محلی مدارس و متوجه شدم که دانش آموزان در حال حاضر استخدام در آن نقطه” Regalado گفت.

گشت مرزی عامل این یک طرح برای کمک به جلوگیری تعدادی از کودکان در حال استخدام توسط کارتل های مواد مخدر: به همراه آموزش و مشاوره کودکان و نوجوانان و یا T. E. A. M. بچه ها برنامه.

عوامل گشت مرزی بازدید دانش آموزان به عنوان جوان به عنوان سن مدرسه ابتدایی هشدار آنها را از کارتل استخدام در طول چهار هفته برنامه است.

“وجود بچه ها در حال حاضر استخدام در ققنوس, توسان, نه تنها برای عازم شمال فعالیت بلکه عازم جنوب, جایی که آنها در حال بدست گرفتن سلاح از ایالات متحده به مکزیک” Regalado گفت. “به طوری که آن را نه فقط مواد مخدر که از مکزیک به ایالات متحده است.”

این طرح همچنین کمک به دست از سانتا کروز وکیل که هشدار دانش آموزان به سمت قانونی شدن پیچیده با کارتل.

“در این مدرسه, من تا به حال بچه ها وعده داده است که اگر شما گرفتار با مواد مخدر خطرناک من ارسال شما را به زندان و این که اتفاقی به این 17 سال” شهرستان سانتا کروز وکیل جورج سیلوا گفت. “این دانش آموز بود افتخار رول, دانش آموز, شما می دانید که او یک دانش آموز بسیار خوب. او می خواست برای رفتن NAU و او می خواست به مطالعه عدالت کیفری. بنابراین او فکر کرد ” من نمی تواند استطاعت برای رفتن به کالج بنابراین یکی از راه های که قادر به پرداخت برای کالج است به اجرا پیش بینی نیست.'”

T. E. A. M. کودکان و نوجوانان برنامه ای برای برگزاری رویداد بعدی در مارس و افتخار است که آخرین آن رویداد در ماه نوامبر میزبان بیش از 400 نفر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de