منگالور شرکت برق (Mescom) با مسئولیت محدود اعمال شده به دولت برق تنظیم کننده مجاز به افزایش تعرفه قدرت توسط 62 paisa (₹0.62) در هر واحد برق عرضه شده به مصرف کننده.

شرکت در جلسه عمومی سازمان توسط کارناتاکا کمیسیون تنظیم مقررات برق (KERC) در قدرت تجدید نظر در تعرفه در Mangaluru در پنجشنبه Senhal R, مدیر عامل Mescom گفت که قدرت خرید و بهره برداری و هزینه های نگهداری بالا رفته طی مالی جاری. این منجر به نیاز به افزایش قدرت تامین هزینه او گفت: درخواست KERC به افزایش تعرفه 62 paisa در هر واحد.

Mescom دیدار برق مورد نیاز از 61.55 لاخ مردم در Dakshina کانادا Udupi, Chikmagaluru و Shivamogga منطقه کارناتاکا واقع شدهاست.

این شرکت به فروش می رسد 4,956.88 میلیون واحد (mu) برق به مصرف کنندگان خود در 2018-19 و برآورد شده است به فروش 5,155.71 mu برای 2019-20 با 4,118 mu به فروش می رسد تا پایان ماه ژانویه است. این انتظار به فروش 5,596.19 mu در طول 2020-21.

اصرار نیاز به کاهش تعرفه قدرت, BA, Nazeer که نماینده Kanara اتاق بازرگانی و صنعت (KCCI) گفت: صنایع کوچک روبرو هستند وضعیت دشوار در حال حاضر. دولت مرکزی گرفته و مراحل مختلف برای کمک به صنایع کوچک به جزر و مد بیش از این وضعیت است. تحت شرایط تغذیه شرکت ها نیز باید به نجات آمده از آن مصرف کنندگان در صنایع کوچک و کاهش تعرفه قدرت او گفت:.

راجندرا Suvarna که به نمایندگی از یخ گیاهان و سرد-واحد ذخیره سازی در ساحلی کارناتاکا گفت: قدرت لایحه به منزله یک تکه بزرگ از هزینه های تولید یخ گیاهان و سرد-واحد ذخیره سازی.

حاکی از این است که بخش شیلات است که عمده مصرف کننده از یخ در ساحلی, Karnataka, او گفت: حتی ماهیگیری بخش است که در مواجهه با مشکلات است. این اثر یخ گیاهان و سرد-واحد ذخیره سازی در منطقه است.

او پیشنهاد کرد که KERC کاهش تعرفه قدرت برای یخ گیاهان و سرد-واحد ذخیره سازی واقع در فاصله 5 کیلومتر از ساحل دریا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im