ادغام بانک ها در حال رفتن به عنوان در هر برنامه بدون عدم قطعیت: FM Nirmala Sitharaman

merger of banks, nirmala sitharaman ادغام و تصمیم گرفته شده توسط بانک مربوطه مدیره هستند و همه به خوبی صورت گرفته Sitharaman گفت. (عکس)

با 1 آوریل مهلت مگا ادغام 10 بانک دولتی به سرعت در حال نزدیک شدن وزیر دارایی Nirmala Sitharaman روز چهارشنبه اظهار داشت که وجود دارد عدم اطمینان در مورد تحکیم روند که در جریان است به عنوان در هر برنامه.

سال گذشته در ماه اوت دولت اعلام کرد که تحکیم از 10 بخش عمومی بانک ها به چهار مگا دولتی وام دهندگان موثر آوریل 1.

اخبار مرتبط

ایران بانک مرکزی هند و شرقی بانک تجارت خواهد بود با هم ادغام شدند با پنجاب بانک ملی, ساخت پیشنهاد نهاد دومین بخش عمومی بانک.

این بود که تصمیم به ادغام سندیکای بانک با Canara Bank, در حالی که اللهبد بانک با بانک. به طور مشابه, آندرا بانک و شرکت بانک به تثبیت با اتحادیه بانک های هند است.

“وجود دارد هیچ قطعیت در مورد ادغام بانک … من باید تشکر کنم از همه بانک ها به دلیل از طریق تابلوهای خود را گرفته اند که با تماس بگیرید. وجود دارد مطلقا هیچ قطعیت” او گفت: وقتی پرسیده شد که اگر دولت دوباره پیشنهاد ادغام ورزش.

“ما همچنین آگاه از بار اضافی بر روی آنها از نظر نوع خواسته که من بر روی آنها قرار داده. من از آنها خواست تا برای رسیدن به 400 ولسوالی من خواسته اند آنها برای رسیدن به MSME تغییر ساختار وام خود را. بنابراین بسیاری از core banking که کار آنها در حال انجام است. من باید آگاهانه از آن نیز.

“پس از ادغام و تصمیم گرفته شده توسط بانک مربوطه مدیره هستند و همه به خوبی گرفته شده است. ما می رویم به عنوان در هر برنامه بر روی آن است. وجود عدم قطعیت در آن است. من در دوره. وجود دارد نیاز به حدس و گمان بود,” او گفت: پس از رونمایی سهولت 3.0 بخش عمومی بانک (PSB) اصلاحات دستور کار 2020-21 به صورت هوشمند با تکنولوژی فعال بانکی و PSB سهولت اصلاحات گزارش سالانه 2019-20.

بسیاری از مردم ابراز نگرانی در مورد جلسه مهلت می خواهید از بسیاری از مصوبات قانونی. اما دولت ممکن است استراحت مصوبات آن.

همچنین بخوانید: قتل تومان 2000 آرام? تومان 2000 یادداشت ها ناپدید می شوند و تنها 500 تومان در برخی از دستگاههای خودپرداز در حال حاضر: گزارش

حتی پس از تصویب هیئت دولت به پیشنهاد مگا ادغام طرح مقامات گفت: تثبیت سهم مبادله نسبت رضایت سهامداران و سایر مصوبات قانونی در حال انتظار را به حداقل 30-45 روز.

اعتقاد بر این است که دفتر نخست وزیر (PMO) به دنبال اطلاعات بیشتر از این وام دهندگان خود را در مورد پیش بینی های مالی برای سه تا پنج سال آینده. جزئیات بیشتر در رابطه با NPAs سرمایه مورد نیاز رشد اعتبار و صرفه جویی در هزینه در حساب از ادغام خواسته شده است برای, مقامات گفت.

پس احتمال ادغام تبدیل شدن به یک واقعیت آغاز بعدی سال مالی به نظر می رسد کمی غیر واقعی در لحظه ارشد بخش عمومی بانک رسمی گفت.

علاوه بر نظارتی, گره, طرح ادغام این است که گذاشته قبل از مجلس برای 30 روز برای مطالعه اعضا. دوم-نیمی از بودجه جلسه برنامه ریزی شده است برای شروع در مارس 2.

سهولت 3.0 به دنبال افزایش سهولت بانکی در همه تجربه مشتری با استفاده از تکنولوژی جایگزین داده ها و تجزیه و تحلیل.

شماره گیری یک وام برای آستان وام تسهیلات اعتباری@کلیک کنید به صورت end-to-end digitalised وام در نقطه سهولت بانکداری رسانه ها در آباد مکان هایی مانند مراکز و ایستگاه های نخل بانکداری digitalised شعبه, تجربه, تجزیه و تحلیل مبتنی بر فوری اعتباری ارائه می دهد جریان نقدی-بر اساس اعتبار و تکنولوژی-فعال کشاورزی وام بخشی از یک آرایه وسیعی از تکنولوژی فعال سهولت پیشرفت که PSBs خواهد اثر طول FY2020-21.

PSB اصلاحات سهولت دستور کار مشترک در دستور کار اصلاحات برای PSBs با هدف نهادینه کردن تمیز و هوشمند بانکی.

آن راه اندازی شد در ماه ژانویه 2018 و پس از آن نسخه از برنامه ? سهولت 2.0 ساخته شده بر روی پایه گذاشته و در سهولت 1.0 و تقویت پیشرفت در اصلاحات است.

اصلاح نقاط عمل در سهولت 2.0 با هدف ساخت اصلاحات سفر غیر قابل برگشت و تقویت فرآیندهای سیستم و رانندگی نتایج. بخش دولتی به بانک ها نشان داده اند بهبود قابل توجهی در نقاط عمل سهولت دستور کار اصلاحات پس از آن مقدمه.

پس از اتمام شناختن میراث استرس به عنوان NPA, PSBs باید بازگشت به سودآوری با صدای سلامت مالی و نهادینه سیستم برای جلوگیری از عود از گذشته نقاط ضعف.

بهبود سلامت مالی PSBs نشان دهنده در بسیاری از پارامترها از جمله ناخالص NPAs کاهش می یابد از Rs 8.96 لاخ کرور (14.6 درصد) در ماه مارس-2018 به تومان 7.17 لاخ کرور (11.3 درصد) در ماه دسامبر-2019 و کاهش شدید وقوع تقلب از 0.65 درصد پیشرفت در طول FY10-FY14 به 0.20 درصد در FY18-FY20; با توجه به پیشگیری از تقلب اصلاحات و فعال چک کردن از میراث NPA.

علاوه بر وجود یک رکورد بازیابی Rs 2.04 لاخ کرور در نه ماه اول 2019-20 رانده شده توسط تازگی راه اندازی اختصاصی تاکید کرد مدیریت حساب عمودی در PSBs که باید بهبود تومان 1.21 لاخ کرور در همان دوره و بالاترین ارائه پوشش نسبت 77.5 درصد در نزدیک به هشت سال است.

پس از رونمایی سهولت 3.0, وزیر دارایی همراه با MSME وزیر Nitin کرد برگزار شد جلسه با سران بخش عمومی بانک ها در MSME بخش.

جلسه بررسی بازسازی وام, او گفت:, و اضافه کرد که بانک ها دستور داده شده است که برای روشن شدن این موارد در حال بررسی توسط 15 مارس.

به عنوان بسیاری از 5.28 لاخ حساب شده بهره مند از 5.53 لاخ موارد واجد شرایط برای بازسازی و موارد باقی مانده خواهد شد در مارس 15, او گفت:.

بعد از پرداختن به جوایز تابع در اینجا کرد گفت: در این جلسه مورد بحث و بررسی چهار مورد مسائل کلیدی از جمله چگونه وام دهندگان قادر به پشتیبانی از میکرو, شرکت های کوچک و متوسط و سریع اجرای تجدید ساختار بدهی طرح به صورت واحد در مواجهه با مشکلات.

او گفت: این موضوع از سریع پرداخت وام توسط بانک ها به MSME واحد و تحت برنامه های دولت نیز گرفته شد تا در این نشست است.

“من مطمئن هستم که MSMEs قطعا تسهیل می شود از طریق همکاری با بانک” کرد گفت.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>