ادغام PSBs برای اطمینان از هیچ اختلال به اعتبار جریان افزایش تجربه مشتری: وزارت دارایی

Finance Minister Nirmala Sitharaman, Nirmala Sitharamanوزیر دارایی Nirmala Sitharaman

ادغام بخش عمومی بانک ها خواهد شد اطمینان حاصل شود که هیچ اختلال به اعتبار جریان و تجربه مشتری افزایش یافته است وزارت دارایی گفت: در روز پنج شنبه.

ده بخش عمومی بانک ها به ادغام چهار از آوریل 1. وزیر دارایی این است که برگزاری جلسات با وام دهندگان به بررسی آمادگی خود را.

اخبار مرتبط

وزیر دارایی Nirmala Sitharaman در روز پنج شنبه برگزار می شود جلسات با مدیران ارشد این بانک ها از جمله آندرا بانک و شرکت و بانک و اتحادیه بانک های هند است.

“ادغام PSBs یک ارائه به محترم. FM @nsitharaman بر آمادگی خود را. ادغام PSBs برای اطمینان از هیچ اختلال به اعتبار و افزایش مشتری و تجربه” گروه خدمات مالی گفت: در یک صدای جیر جیر.

اتحادیه کابینه در هفته گذشته تایید مگا بانک تحکیم برنامه که تحت آن شرقی بانک تجارت و بانک متحده از هند را به ادغام پنجاب بانک ملی; سندیکای بانکی به Canara Bank; آندرا بانک و شرکت بانک به اتحادیه بانک مرکزی هند; و اللهبد بانک به هند بانک.

در ماه اوت دولت اعلام کرده بود ادغام برنامه ریزی برای بخش دولتی به بانک ها که به تعداد PSU بانک ها در کشور به 12 از 27 سال 2017.

ادغام خواهد منجر به ایجاد هفت بزرگ PSBs با مقیاس ملی و در رسیدن به هر یک از ادغام نهاد با داشتن کسب و کار بیش از Rs 8 لاخ کرور.

این خواهد بود که دور سوم از PSU بانک تحکیم. دولت تا به حال با هم ادغام شدند و پنج دیپلم بانک ها و Bharatiya Mahila بانک به بانک دولتی هند به دنبال یک سه راه ادغام Vijaya بانک و دنا بانک با Bank of Baroda.

بانک تحکیم برنامه است که با هدف ایجاد بانک های با مقیاس قابل مقایسه با بانک جهانی. همچنین مقیاس بزرگتر و هم افزایی از طریق تحکیم می تواند منجر به هزینه منافع است که باید آنها را قادر می سازد به منظور افزایش رقابت خود را.

بیشتر, با تصویب فن آوری های سراسر ادغام بانک ها دسترسی به گسترده تر استعداد استخر و بزرگتر پایگاه داده PSBs می خواهد در یک موقعیت برای به دست آوردن مزیت رقابتی با اعمال نفوذ تجزیه و تحلیل در یک سرعت در حال digitalising بانکی چشم انداز است.

پس از ادغام پنجاب بانک ملی تبدیل خواهد شد و این کشور دومین بانک با کسب و کار اندازه تومان 17.94 لاخ کرور پس از SBI است که کسب و کار بیش از 52 تومان لاخ کرور. Bank of Baroda را تبدیل به سومین بانک بزرگ پس از Canara Bank, اتحادیه بانک مرکزی هند با بانک مرکزی هند و بانک.

دیگر PSBs هستند بانک مرکزی هند در خارج از کشور بانک UCO بانک, بانک ماهاراشترا و پنجاب و سند بانک.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im