مرسدس بنز افتتاح دو رسانه های جدید در سورات

این خودروساز لوکس مرسدس بنز در روز پنج شنبه افتتاح دو رسانه های جدید در سورات در یک روز به عنوان بخشی از استراتژی خود را به شیر را به آنچه که از آن به عنوان “رو به رشد ردیف ردیف 2و-3 بازار”.

گجرات اشکال و یکی از پنج بازار برای مرسدس بنز و کمک در دو رقمی به حجم فروش آن گفت: Martin Schwenk, مدیر عامل و مدیر عامل شرکت مرسدس بنز در هند است.

این درگیر یک سرمایه گذاری ₹8 کرور و هر دو رسانه را تهیه کردن به تمام فروش و خدمات مورد نیاز از مرسدس بنز کاربران در سورات و مجاور منطقه از آن گفت: در یک نسخه.

“سورت دوم-بزرگترین بازار در گجرات و ما پتانسیل بسیار زیاد در اینجا. افتتاح 98 و 99 خروجی در کشور است که جلوه ای از ما موفق ‘به مشتری’ استراتژی است. توسعه اقتصادی در دهه گذشته افزایش داده است به یک جدید بیقرار نسل از کارآفرینان و رو به افزایش از شهرستانها مانند سورت” گفت: Schwenk.

این نمایشگاه واقع در بهرتهنا, Vesu Taluka – Majura سورت گسترش در سراسر یک مساحت 7000 متر مربع. ft. از آن خواهد شد سرنشین دار توسط 15 حرفه ای آموزش دیده کارکنان همراه با صفحه نمایش 7 اتومبیل. این نمایشگاه همچنین مجهز به کافه مرسدس بنز, حق بیمه, سالن, راننده, سالن, و همچنین به عنوان یک منطقه منحصر به فرد برای بوتیک و لوازم جانبی صفحه نمایش.

خدمات و تسهیلات است که در واقع Maruti Ind. املاک Bhedwad سورت گسترش در سراسر یک منطقه 23,000 کیلومتر مربع. فوت و قادر به سرویس دهی بیش از 5000 خودرو در یک سال گفت: این شرکت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>