ترمیم جای end $600 بیکاری افزایش محافظه کار اقتصاددانان می گویند

تعدادی از اقتصاددانان محافظه کار می گویند که کنگره باید به گسترش این بیماری همه گیر افزایش مزایای بیکاری اگر چه در یک نرخ پایین تر یک موضع در تنش با عربستان تلاش برای اجازه می دهد که برنامه به پایان می رسد به عنوان بخشی از امداد مذاکرات است.

این برنامه در سوال یک تخت 600 دلار افزایش مزایای بیکاری به تصویب رسید در $2.3 تریلیون مارس مراقبت عمل coronavirus بسته امداد و تنظیم شده است به پایان می رسد در روز یکشنبه.

دموکرات متحد در حمایت از گسترش برنامه به منظور اجازه می دهد کارگران در کنار همه گیر برای حفظ نشست صورتحساب خود را. بسیاری از جمهوری خواهان هر چند استدلال می کنند که مزایای اضافی به این معنی است که بسیاری از کارگران کسب درآمد بیشتر در بیکاری از آنها را از شغل خود و پویا خواهد شد جلوگیری از بهبود اقتصادی. محافظه کار و اقتصاددانان مورد بررسی توسط واشنگتن آزماهر چند گفت که خطر ابتلا به کارگران پرداخت پول بیش از حد از طریق مزایای بیکاری کوچک است در شرایط فعلی.

“$600 در هفته فدرال مزایای بیکاری است عمده بازدارنده به بازگشت به کار در این مرحله گفت:” برایان Riedl یک اقتصاددان محافظه کار در منهتن موسسه.

“قریب به اتفاق راننده برای مردم کار نمی کند حق ندارد از مزایای بیکاری آن عمدتا فقدان شغل در دسترس است و این واقعیت است که آن را امن نیست به بازگشت به کار برای بسیاری از” گفت: Riedl.

درست است که اکثریت خواهد دریافت پول بیشتر از مزایای اگر آنها طولانی تر از کار با توجه به دفتر بودجه کنگره.

و برخی از محافظه کاران استدلال کرده اند که بر این اساس سود باید قطع شود. استفان مور, خارج, مشاور اقتصادی رئیس جمهور تهمت و یک عضو خود را بهبود اقتصادی نیروی کار گفت که بین 1 تا 2 میلیون نفر بیشتر خواهد بود شاغل در این لحظه اگر مزایای بیکاری تا به حال وجود داشته است بیش از چهار ماه گذشته. مور نیز کمک کننده به واشنگتن آزما.

اما اقتصاددانان به طور کلی می گویند که مشکل بزرگتر برای استخدام است که شرکت های علاقه مند نیست به جای کارگران برگزاری بیش از حقوق و دستمزد با توجه به دانشگاه شیکاگو بررسی.

و چند محافظه کاران مالی گفت: واشنگتن آزما که پایان دادن به منافع آشکار خواهد آسیب برساند همه گیر-اقتصاد کتک. “اگر ما اجازه $600 مزایای پایان می رسد در مجموع آن را به کاهش هزینه ها در اقتصاد جزئی باعث انقباضات و جلوگیری از رشد اقتصادی” گفت: Marc Goldwein ارشد سیاست مدیر کمیته مسئول بودجه فدرال یک گروه است که طرفداران برای کاهش کسری بودجه.

مزایای بیکاری کمک کرده اند برای سرپا نگه داشتن درآمد خانوار برای میلیون ها نفر که شغل خود را از دست به بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به CBO.

به جای پایان دادن به نفع محافظه کار اقتصاددانان گفت: کنگره باید اصلاحات به نفع افزایش به طوری که آن را منطبق بر شدت بحران است. اقتصاددانان مورد مطالعه توسط دانشگاه شیکاگو به شدت آن گفت: باید کاهش یابد به طوری که آن را کمتر از کارمندان را در محل کار.

“مردم تنبل نیست و نشستن در اطراف در خانه اما 600 دلار در هفته بیش از حد است و مردم حتی صرف تمام پول پس انداز نرخ سر به فلک کشید در چند ماه گذشته گفت:” راشل Greszler یک محقق که متخصص در کار سیاست های محافظه کار در بنیاد میراث.

به کراوات سود بیشتر از نزدیک به شرایط اقتصادی در سطح محلی و در سطح دولت Greszler پیشنهاد جزئی فدرال مطابقت که ارائه اضافی 40 درصد از آنچه دولت در سطح مزایای فراهم می کند. این امر همچنین کاهش هر ماه و در پایان ماه دسامبر است.

چند قانونگذاران و مقامات در حال فکر کردن در امتداد خط های مشابه.

سناتور. Ron Wyden یک دموکرات از اورگان مطرح کرده است یک پلان به مقیاس مزایای بیکاری پس از ماه جولای به تساوی مقدار اضافه شده به بهبود در اقتصاد است. در طرح خود در هر زمان یک دولت سه ماه نرخ بیکاری به طور متوسط می افتد 1% پرداخت کاهش یافته است $100. این امر می تواند حذف شود پس از نرخ بیکاری کمتر از 6 درصد است.

یکی دیگر از گزینه خواهد بود به سادگی به کاهش میزان سود یک ایده است که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سرگرم کرده است. “ما در حال نگاه کردن به چیزی است که به نظر می رسد مانند یک 70 درصد دستمزد جایگزینی” وزیر خزانه داری استیون Mnuchin که منجر به همه گیر امداد مذاکرات به نمایندگی از کاخ سفید روز پنج شنبه گفت:.

در مقابل آمریکا با تصویب قانون گسترش 600 دلار پرداخت از طریق ژانویه سال آینده. اما سخنران نانسی پلوسی دموکرات از کالیفرنیا در هفته گذشته نشانه های تمایل به پرداخت مبلغ.

بسیاری از اقتصاددانان از جمله لیبرال آنهایی که مانند جیسون فورمن رئیس شورای مشاوران اقتصادی تحت ریاست جمهوری باراک اوباما و تیموتی گایتنر, خزانه داری, منشی, زیر, اوباما باید پیشنهادی تدریجی پایین فدرال بهره مند شوند با گره زدن آن به شرایط خاص اقتصادی فردی متحده ارائه بارگیری در این هفته سود برابر با 40 درصد از دستمزد پوش در 400 دلار در هفته است. سود را کوچک شده و به عنوان نرخ بیکاری کاهش یافت و در نهایت حذف در دسترس نباشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de