نگرانی از برگزاری زن اسیر در تلاش برای سرقت او coronavirus امداد پول

Fمردان ما بودند پس از دستگیری به پلیس گفت: آنها برگزار شد ایندیانا زن در برابر او را در حالی که خواستار پول از coronavirus امداد رسانی را بررسی کنید.

پلیس گفت: طولانی حادثه رخ داده در آخر هفته گذشته حدود 1:30 صبح هنگامی که چهار مرد به زور به زن دریاچه ایستگاه صفحه اصلی با توجه به اسناد دادگاه به دست آمده توسط Chicago Sun-Times. مردان گفته می دانستند و با استفاده از یک سرقت کلیدی برای رسیدن به محل اقامت خود.

Lake County رئیس پلیس جیمز ریچاردسون گفت: مردان بیدار شد تا خود را در زمان تلفن و خواستار پول است. یک مرد کریستوفر Henderson متهم است که با اشاره یک تفنگ در زن ، او گفته منتشر تفنگ کلیپ برای اثبات به او آن را لود شد و با اشاره به گلوله گفت: “این برای شما هستند.”

یکی دیگر از فیلیپ Guzman, متهم به آزار زن قبل از دیگران قادر به نگه داشتن او را. مردان دیگر درگیر بودند شناسایی به عنوان پل Blankenship و یعقوب Baughman.

این حادثه ادامه داشت تا ساعت حدود 6 صبح زمانی که از سمت چپ. خدمه به اتهام تهدید به زن نه به ترک خانه اما او رفت و به پلیس و همه مردان بودند بعد دستگیر شد.

چهار نفر با آمار مناجات از اتهامات از جمله سرقت با سلاح مرگبار, جنایی, سلول با یک سلاح مرگبار و اقدام به سرقت مسلحانه. سه نفر از مردان هستند برگزار می شود در $75,000 وثیقه در حالی که Blankenship برگزار شد بدون وثیقه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de