کاربرانی که عبور به طرف دیگر خواهد شد در صورت تعلیق: Lok سبها اسپیکر Om Birla

ارسال یک استرن پیام Lok سبها اسپیکر Om Birla روز سه شنبه گفت که از اعضای اپوزیسیون و خزانه طرف که عبور به طرف دیگر در طول زمان از داد و بیداد در خانه معلق خواهد شد برای جلسه.

Birla اعلام در خانه آمد و یک روز پس از کنگره و بی جی پی اعضای تحت فشار قرار دادند و راندند هر یک از دیگر در خانه به طبع افزایش بیش از موضوع خشونت در دهلی نو.

مخالفان به دنبال بالا بردن این موضوع از دهلی خشونت به عنوان به زودی به عنوان سخنران تصمیم به این سوال ساعت. رئیس مجلس گفت که این موضوع می تواند مطرح شود در ساعت صفر.

وجود دارد باید همکاری میان اعضای طوری که خانه می تواند عملکرد خوب او اضافه شده است.

با اشاره به نشست بيرلا گفت که او حاکم است که هر عضو که می گذرد بیش از طرف دیگر در طول رسیدگی خواهد بود به حالت تعلیق از حضور در خانه باقی مانده ، “چنین اقدام خواهد شد اعضا از خزانه و همچنین مخالفت طرف” او گفت:.

مخالفان در دهلی خشونت

اعضای مخالف از جمله از کنگره DMK, TMC و احزاب دیگر می خواستم یک بحث در دهلی خشونت است. DMK را TR Baalu گفت که دولت هنوز برای پاسخ در این موضوع در مجلس در حالی که کنگره رهبر در خانه Adhir Ranjan Chowdhury خواستار بحث های فوری.

در میان داد و بیداد, وزیر امور پارلمانی Pralhad Joshi گفت: مخالفان می تواند به افزایش این ماده در طول ساعت صفر. تاکید بر اینکه “بازگرداندن صلح و عادی” است که بالاترین اولویت Joshi گفت:”charcha keliye taiyyar hai (ما آماده برای بحث و گفتگو)”.

مخالفت اعضای راضی نبودند و خواستار آن شدند که باید وجود داشته باشد یک بحث های فوری. در پاسخ Joshi گفت: سخنران باید تصمیم بگیرید.

Birla در پلاکارد

بعد Birla همچنین گفت که پلاکارد اجازه داده نمی شود در خانه راه اندازی تظاهرات از سوی مخالفان جانبی. یک مشخصه peeved بلندگو می خواستم به دانستن از مهیج اعضای آیا پلاکارد باید اجازه داده شود در خانه. “کار می کند که راه است؟” Birla خواسته مهیج اعضا و در میان هیاهو, موکول خانه تا ظهر.

به عنوان به زودی به عنوان خانه تشکیل بسیاری از اعضای حزب حاکم فریاد زد: ‘Vande Mataram’. برای برخی از زمان Samajwadi حزب ایلخانی Mulayam سینگ یاداو دیده می شد نشستن در ردیف جلو از خزانه بعدی به اتحادیه وزیر Nitin کرد.

قبل از رسیدگی آغاز شد, وزیر امور خارجه برای امور کیشان ردی دیده می شد با چت Baalu و چند نفر دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im