Melania Trump به نظر می رسد در coronavirus اعلانات آگاهی عامه درمورد

Firdt بانوی Melania Trump ظاهر خواهد شد در ملی پخش اعلانات آگاهی عامه درمورد به آموزش های عمومی در مورد چگونه برای ایمن ماندن در طول شیوع کروناویروس.

“بانوی اول ایالات متحده آمریکا, Melania Trump, جراح عمومی Jerome M. Adams, Dr. Anthony Fauci دکتر دبورا Birx و دیگر مقامات دولت ظاهر خواهد شد در ملی پخش صدایی دیگر که ارتباط مهم ترین راه های آمریکایی می توانند از خود محافظت کنند و کسانی که بیشتر در معرض خطر” کاخ سفید گفت: در چهارشنبه مطبوعاتی.

“همه اعلانات آگاهی عامه درمورد محتوا و هوا خواهد و اجرا در طول زمان و فضا که اهدا خواهد شد توسط رسانه ها و هماهنگ از طریق مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و وزارت بهداشت و خدمات انسانی” کاخ سفید اضافه شده است.

این بیانیه می گویند نیست که صدایی دیگر منتشر خواهد شد اما این امر علامت مغلوب ساختن پیشی جستن اول رسمی مشارکت با کروناویروس پاسخ. در پاسخ به شیوع بانوی اول تا کنون تنها توییتی.

Coronavirus آلوده بیش از 8000 آمریکایی ها تا کنون کشته شدن 147.

رئیس جمهور تهمت آزمایش منفی برای coronavirus پس از آمدن در تماس با دستیار رئیس جمهور برزیل که تا به حال آزمایش مثبت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>