دیدار سنتی کاتولیک برنی Bros

به عنوان برنی ساندرز تلاش می کند به سیمان سرب خود را در دموکراتیک مقدماتی کوچک اما گروه آوازی از کشاکش کاتولیک ها انداخته اند حمایت خود را پشت سوسیالیست ریاست جمهوری پیشنهاد داد.

“من تقریبا قطعا برای رای دادن برنی در کل اگر او نامزد” مریلند ساکن جان-پل Teti گفت: واشنگتن آزما “و من به شما رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن اگر آن را به هر گونه دیگر دموکرات.”

Teti است که در میان یک گروه از جوان آمریکای لاتین انبوه رفتن کاتولیک که نوسان از همسالان خود بیشتر معمولا محافظه کار عقاید سیاسی با حمایت از Sanders. در نظر سناتور ورمونت ترویج قانع کننده ترین چشم انداز از “منافع مشترک” در دسترس کاتولیک رای دهندگان از طریق سیاست های مانند مدیکر برای همه, حمایت از اتحادیه های کارگری و ثروت مالیات است.

هنگامی که خود را به منتقدان نشان می دهد مسیحیت و سوسیالیسم را مخلوط نکنید, این کاتولیک ها اغلب استقرار کلمات پاپ سابق بندیکت شانزدهم نوشت: در یک سال 2006 مقاله برای مسیحی مجله اولین چیزهایی که: “سوسیالیسم دموکراتیک بود و نزدیک به کاتولیک آموزه های اجتماعی است و در هر مورد یک سهم قابل توجه به شکل گیری یک آگاهی اجتماعی.”

اما حتی به عنوان برخی از رهبران کلیسای کاتولیک ممکن است نگاه مهربانی در سوسیالیسم و کلیسا را محکوم سقط جنین حقوق ازدواج همجنسگرایان و ترنسجندرهای حقوق که همه آنها nonnegotiable موقعیت برای ساندرز و در ماه های اخیر ساندرز تبدیل شده است به طور فزاینده ای آوازی خود را برای حمایت از سقط جنین, به tweeting در ماه ژانویه در راهپیمایی برای زندگی “سقط جنین بهداشت و درمان.”

Teti انجام شده نشانه ای در ماه مارس برای زندگی, خواندن, “مدیکر برای همه, سقط جنین برای هیچ” نقشه کشی خشم از بازار آزاد گروه Acton Institute.

Teti گفت که ساندرز را برای حمایت از سقط جنین ناامید کننده است که او را “چیزی” برای دیدن ساندرز تبدیل به ضد سقط جنین در حالی که حفظ خود را از مواضع اقتصادی است. که تمایلات تساوی در افکار چندین کاتولیک و صاحب نظران برجسته الیزابت Bruenig که معتقد است پس از سال 2014 که ضد سقط جنین مواضع و سوسیالیسم هستند به خوبی به یکدیگر چرا که هر دو ایدئولوژی زندگی را به عنوان “بنابراین قابل توجهی بنابراین ذاتا ارزشمند بنابراین غیر قابل تعویض است که باید آن را مرکزی موضوع سیاسی نگرانی است.” Bruenig نویس در نیویورک تایمزاست و نرم افزار-ساندرز.

در دفاع از ساندرز در ملی کاتولیک خبرنگارعرب موسسه آمریکایی رئیس جمهور جیمز Zogby استدلال کرد که حتی با معایب خود یک رئیس جمهور ساندرز را “کمک به ایجاد یک دلسوز دولت است که می بیند بهداشت و درمان و آموزش و پرورش به عنوان حقوق بشر است.”

Zogby گفت: واشنگتن آزما در حالی که او یک “طرفدار زندگی دموکرات” و مخالف با ساندرز به شدت در سقط جنین او می یابد بسیار خوب در یک “وسیعی” از ساندرز طرح های دیگر.

“برنی ترین اصولی ترین و صادق ترین, مهربان, نامزد,” او گفت:. “به عنوان یک کاتولیک وقتی که من شنیدن حرف های او من شنیدن موعظه بالای کوه.”

Zogby ابراز نگرانی کرد که سقط جنین تبدیل شده است بیش از حد از یک سلاح سیاسی برای هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات. هر دو ضد سقط جنین و طرفدار سقط جنین حرکات Zogby گفت: باید با ارائه سند چشم انداز است که “بیش از حد باریک” چرا این موضوع مهم است.

“ما قصد داریم برای حل این مسئله در این انتخابات و یا هر انتخابات به زودی,” او گفت:. “من امیدوار هستم که ما ادامه خواهد داد به رشد یک درک وسیع تری از آنچه که طرفدار جنبش زندگی باید باشد.”

کوین گالاگر کاتولیک ساندرز حامی از شهر نیویورک استدلال کرد که جبهه دموکراتیک-دونده موقعیت در سقط جنین است nonissue تا آنجا که به سیاست های انتخاباتی نگران هستند. برای او ساندرز نشان دهنده واقع گرایانه ترین انتخاب در میان یک میدان از نامزدها که موقعیت نیست خط با کاتولیک آموزش.

نه ساندرز و نه تهمت گالاگر گفت: تا حد زیادی تحت تاثیر سیاست بر سقط جنین به جز در “حاشیه.”

این حاشیه ها شامل اقدامات مانند هاید قانون ضد سقط جنین سیاست محرومیت بودجه فدرال سقط جنین همراه با یک سری از سیاست های دیگر است که محدود کردن دسترسی به سقط جنین. ساندرز به نام برای لغو هاید متمم در سال 2016 و اضافه کرد که حزب دموکرات نیز باید “مقاومت در برابر تلاش های دولت برای احداث موانع به سقط جنین است.”

اما مهم نیست که چه کسی برنده در سال 2020 گالاگر گفت: واشنگتن آزماسقط جنین هنوز هم قانونی و به احتمال زیاد هنوز هم بودجه توسط دولت فدرال و دولت های ایالتی و یا مالیات دهندگان. تا زمانی که مورد گالاگر گفت: مهم نیست که چقدر به او که در آن است که بودجه می آید.

“وجود دارد این ‘پدر’ استدلال است که مانند ” من نمی خواهم من پول مالیات دهندگان بودجه این مسائل. این به اندازه کافی بد است که آن اتفاق می افتد. من نمی خواهم من پول مالیات دهندگان بودجه آن’,” او گفت:. “این که آیا یا نه که بحث مشروع است من پول مالیات دهندگان در حال حاضر بودجه این مسائل است.”

و اگر چه او بخواهد سقط جنین غیر قانونی بودند گالاگر گفت: او را راحت “نورد تاس” اعتقاد داشتند که در انتخاب بین تهمت و ساندرز لزوما به معنای انتخاب بین یک کشور با یا بدون سقط جنین. در انجام این کار, او گفت که او مانع از خود را از تبدیل شدن به یک موضوع رای دهندگان به سادگی به این دلیل که جمهوری خواهان تمایل بیشتری نسبت به ضد سقط جنین موقعیت از دموکرات ها.

“ما واقعا صحبت کردن در مورد یک نوع متفاوت از سقط جنین رژیم,” او گفت:. “ما در حال صحبت کردن در مورد که در آن کمی متفاوت منابع مالی در دسترس هستند در مکان های مختلف.”

“تفاوت بین تهمت و برنی در سقط جنین رای خواهد به نوبه خود بسیار کوچک اگر در همه وجود دارد” Teti, گفت:, و اضافه کرد که او معتقد است که بسیاری از جمهوری خواهان هستند فقط به عنوان ناشنوا به ضد سقط جنین علت به عنوان اکثریت دموکرات.

کاتولیک حمایت ساندرز نشان دهنده آخرین تجلی تاریخی تنوع در میان کاتولیک رای دهندگان. از حمایت اکثریت سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در سال 2020 با ساندرز در آینده با توجه به بررسی انجام شده در ماه فوریه توسط RealClearResearch و کاتولیک شبکه تلویزیونی EWTN. همان نظرسنجی در بر داشت که کاتولیک ها نیز تقسیم شده و در مورد مسائل کلیدی با آرای گفت که سقط جنین باید قانونی و قابل ملاحظه اکثریت گفت که سقط جنین و اتانازی و خودکشی به کمک نیست “ذاتا بد است.”

اگر چه داخلی تقسیم می شود به عنوان یک گروه کاتولیک ها رای داده اند برای برنده شدن نامزد انتخابات ریاست جمهوری در هر انتخابات از سال 1972. در سال 2016 مغلوب ساختن پیشی جستن دریافت 52 درصد از آرا به کلینتون 45% با توجه به مرکز تحقیقات پیو. مغلوب ساختن پیشی جستن مشتق اکثریت حمایت خود را از کاتولیک مؤمن تقریبا 60 درصد از آنها می گویند آنها را به رای دادن برای او در سال 2020 RealClearResearch و EWTN یافت.

در میان باقی مانده از کسانی که به طور کامل پشت مغلوب ساختن پیشی جستن دلایل خود را اغلب پیچیده تر از به سادگی با حمایت آشکار هرگونه نامزد حزب دموکرات. زک Mabry یک ستاره 1994 Little Rascals فیلم گفت: واشنگتن آزما که او را برای رای دادن ساندرز در سه شنبه اما که سناتور “غیر قابل قبول” برای حمایت از سقط جنین آن را غیر ممکن به حمایت از او در انتخابات عمومی اگر او برنده نامزدی.

هنوز Mabry گفت: به عنوان یک کاتولیک او معتقد است ساندرز چشم انداز از “منافع مشترک” بیان شده از طریق مدیکر برای همه یک جهت خوب برای حزب دموکرات به رهبری.

“او نمی مراقبت در مورد افرادی که متولد نشده اما او در مورد مراقبت از رفاه متوسط روزمره مردم هنگامی که آنها متولد شده و بزرگ خروج از آنچه که ما شده ایم گرفتن از نظر سیاستمداران, از اواخر سال,” Mabry گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>