مک دونالد بسته کردن ناهار خوردن در دهلی نو با توجه به کروناویروس; نگاهی به دور و تحویل هنوز هم در دسترس

mcdonald, jv bakshi, nclat, hudco, mcdoanld partner, mcdonald north indiaمک دونالد قبلا اعلام شده تماس کمتر تحویل گزینه برای جلوگیری از گسترش ویروس.

به عنوان دولت دهلی نو به کارگردانی رستوران ها و کافه ها باقی می ماند بسته تا 31 مارس سریع خدمت رستوران زنجیره ای مک دونالد بسته ناهار خوردن-در گزینه های موجود در آن رستوران ها در سراسر سرمایه های ملی. اما, همبرگر و فست فود زنجیره ای است که هنوز هم ارائه دور و گزینه های تحویل. “ما ادامه خواهد داد برای خدمت به مشتریان خود در دهلی نو از طریق تحویل و نگاهی به دور و تنها در حالی که صندلی و ناهار خوردن در بسته خواهد شد” یک سخنگوی شرکت گفت: در روز جمعه. این شرکت اعلام کرده بود تماس کمتر گزینه تحویل برای مشتریان برای جلوگیری از گسترش ویروس. “ما همچنان به نظارت بر تحولات از نزدیک و اقدامات مناسب را به عنوان مورد نیاز در تعهد ما به امنیت مشتریان و کارکنان ،

شیوع کروناویروس است نما تهدید بزرگ برای بسیاری از صنایع و از جمله بخش رستوران و به عنوان footfalls شروع به نایاب رهبران صنعت گفت که آنها ممکن است مجبور به قطع حقوق کارمندان و یا بدتر شدن وضع مردم به عنوان یک هزینه برش ورزش. “بلند شد و پایین 40% بنابراین ما در زمان تماس نیز برای کارکنان ایمنی. برای 10 روز اول ما را 25 درصد حقوق و دستمزد را کاهش دهد. اگر این همچنان ادامه دارد, ما را مجبور به انجام 50 درصد حقوق و دستمزد را کاهش دهد. اگر خاموش امتداد فراتر از یک ماه ما ممکن است قادر به پرداخت هزینه برای حفظ کارکنان ما” رستوران Priyank Sukhija گفت: هند اکسپرس این هفته است.

اخبار مرتبط

در ضمن موارد coronavirus را نقض کرده اند 200 نفر در هند با حداقل چهار مرگ و میر تا کنون. در نظر گرفتن سهام از اقتصادی و کلی ضرر و زیان ناشی از کوروناویروس نخست وزیر نارندرا مودی به تازگی گفت که دولت به زودی تشکیل COVID-19 اقتصادی نیروی کار به کار به بازخورد دریافت شده از دولت های مختلف دولت بر تاثیر منفی coronavirus. نیروی کار خواهد بود و تحت نظارت وزیر دارایی Nirmala Sitharaman.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>