مک کانل را نصیحت شومر بیش از ‘تهدید’ به دیوان عالی کشور

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل قصد دارد به نصیحت رهبر اقلیت چاک شومر برای ظاهر شدن به تهدید دو دیوان عالی کشور بیش از خود احکام سقط جنین در موارد مربوط.

“اقلیت رهبر این کشور ایالات متحده آمریکا تهدید دو دیپلم از قضات دیوان عالی ایالات متحده. دوره” مجلس نمایندگان آمریکا قصد دارد به می گویند در یک طبقه سنا سخنرانی بعد از این صبح امروز ایران مشاور گفت: واشنگتن آزما.

شومر روز چهارشنبه گفت که او را تهدید نمی قضات نیل Gorsuch یا برت Kavanaugh زمانی که او به نظر می رسد در این مرحله از دادگاه به شرکت در یک تجمع در حقوق باروری. او گفت: در این تجمع: “من می خواهم به شما بگویم Gorsuch. من می خواهم به شما بگویم Kavanaugh شما را منتشر کرده اند گردباد و شما پرداخت قیمت. شما نمی خواهد می دانم آنچه به شما رسید اگر شما رفتن به جلو با این افتضاح تصمیم گیری.”

نیویورک از حزب دموکرات هشدار باعث نادر پاسخ از قاضی جان رابرتز که با صدور بیانیه ای اعلام تهدید “نامناسب” و “خطرناک” به ویژه به این دلیل از آنها آمد بالا-سطح رسمی دولت.

سناتور. جاش هاولی میسوری جمهوری خواه قصد دارد به معرفی یک اقدام خواهان در سنا به سرزنش شومر.

شومر گفت: تهدید کارگردانی در سنا توافق که رنج می برند عواقب سیاسی و قضات اگر آنها رعایت لوئیزیانا قانون است که نیاز به سقط جنین پزشکان به preapproved برای بررسی بیماران به بیمارستان.

رئیس جمهور تهمت که هر دو منصوب Gorsuch و Kavanaugh توییتی که شومر نظرات در این تجمع هستند “مستقیم و خطرناک تهدید به دیوان عالی ایالات متحده توسط شومر. اگر یک جمهوری خواه بود او و یا او را دستگیر شود و یا استیضاح. اقدام جدی باید گرفته شود در حال حاضر!”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>