مک کانل: “بسیار نزدیک” به مقابله اقتصادی امداد لایحه جلوتر از یکشنبه رای

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل اعلام کرد اواخر روز شنبه که جمهوری خواهان و دموکرات و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت هستند “بسیار نزدیک به یک قطعنامه” در یک coronavirus اقتصادی امداد بسته بندی ساخته شده از مستقیم کمک و وام است که به احتمال زیاد به بالا 2 تریلیون دلار.

مک کانل یک جمهوری خواه کنتاکی گفت: کمیته های مربوطه در حال حاضر پیش نویس این قانون پیش از رویه رای گیری روز یکشنبه در 3 p. m.

“من باور دارم سناتورها در هر دو طرف و دولت تشویق شده اند ما بحث” مک کانل در بیانیه ای گفت.

“جمهوری خواهان و دموکرات ها با هم کار کرده اند برای تولید یک سازش که باید قادر به تصویب مجلس سنا با قریب دو حزبی اکثریت” گفت.

مک کانل دیدار خواهد کرد یکشنبه با رهبر اقلیت چاک شومر نیویورک دموکرات مجلس نانسی پلوسی حزب دموکرات کالیفرنیا و رهبر اقلیت کوین مک کارتی کالیفرنیا از حزب جمهوری خواه برای نهایی کردن قرارداد یک منبع آشنا با این جلسه گفت: واشنگتن آزما.

“دموکرات ها بسیار می خواهم برای رسیدن به یک توافق دو حزبی برای پرداختن به این مهم بهداشتی و اقتصادی بحران. وجود دارد هنوز رتبهدهی نشده است یک توافق است و ما هنوز هم دیده می شود بخش بزرگی از حزب جمهوری خواه پیش نویس است. ما نگاه رو به جلو به بررسی خود را در اولین پیش نویس و مذاکره دو حزبی سازش” یک شومر گفت: اواخر شنبه شب.

در اوایل سه شنبه در مجلس سنا اکثریت شلاق جان Thune یک داکوتای جنوبی جمهوری خواه به خبرنگاران گفت: یک معامله بود که در دست تنها “به پایان می رسد شل” از چپ به مذاکره کنند.

“ما می خواهیم سریع اقدام جسورانه است که می فرستد یک سیگنال روشن به مردم آمریکا و به بازارهای مالی است که ما قصد داریم به اقتصاد ما پشت روی پای خود” Thune گفت.

اندازه گیری اصلی هر دو حزب سازش با قیمت…. این لایحه در propping اقتصاد است که آهسته به توقف در تلاش برای متوقف کردن گسترش coronavirus.

این لایحه را فراهم خواهد کرد $350 میلیارد دلار برای کمک به کسب و کارهای کوچک 500 میلیارد دلار به صورت مستقیم پرداخت نقدی به برخی از کارگران صدها میلیاردها دلار وام به شرکت های هواپیمایی و سایر صنایع بزرگ و تا حد زیادی گسترش بیمه بیکاری.

اندازه گیری شامل بودجه اضافی برای کمک به جامعه پزشکی برای آزمایش و درمان آن بیمار توسط ویروس.

“آن را ارسال مستقیم کمک به مردم آمریکا تحویل تاریخی کمک به کسب و کارهای کوچک تا کارگران می تواند در حفظ و گرفتن پرداخت می شود کمک به امن ما بنیادهای اقتصادی و جلوگیری از اخراج و افزایش بیشتر منابع بر روی خط مقدم ما شجاع بهداشت حرفه ای’ مبارزه برای دفاع از آمریکایی ها و شکست ویروس” مک کانل گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im