رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل توصیه رئیس جمهور تهمت به گوش دادن به دادستان کل ویلیام بار و کاهش در tweeting.

مک کانل به نظر می رسد در فاکس نیوز روز پنج شنبه و در دفاع از بار پس از دادستان کل انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن حضور رسانه های اجتماعی گفت: رئیس جمهور توييتها را “آن غیر ممکن است برای من به انجام کار است.”

“رئیس جمهور ساخته شده یک انتخاب عالی برای زمانی که او برداشت لایحه بار به دادستان کل و من فکر می کنم رئیس جمهور باید گوش دادن به توصیه های خود را,” مک کانل گفت.

کنتاکی جمهوری خواه اجتناب شود به طور مستقیم انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن حضور رسانه های اجتماعی اما گفت که تهمت باید اعتماد بر قضاوت و اجازه دادستان کل انجام کار خود را.

“من فکر می کنم دادستان کل می داند آنچه که او صحبت کردن در مورد. من نه دادستان کل اما من اعتماد به نفس در لایحه Barr. من فکر می کنم او در حال انجام یک کار خوب است و من فکر می کنم او گفت: رئیس جمهور این است و نه مفید آن را دشوار برای او را به انجام کار او” مک کانل گفت. “من فکر می کنم رئیس جمهور باید به او گوش دهید.”

خواه لیندزی گراهام سناتور. همچنین طرفه با دادستان کل در روز پنج شنبه, به tweeting, برای حمایت از Barr و گفت “به من اعتماد به نفس کامل.”

وزارت دادگستری اعلام کرد که روز سه شنبه آن را دخالت در یمن عمل راجر سنگ صدور حکم و به دنبال کاهش مجازات پس از سنگ از محکوم شد انسداد شاهد دستکاری و دروغ گفتن به کنگره سال گذشته است. دادستان فدرال در حال برنامه ریزی برای فشار به صورت یک حکم زندان تا نه سال.

صبح روز چهارشنبه تهمت تبریک گفت وزارت دادگستری و Barr برای “در اختیار گرفتن یک مورد که کاملا خارج از کنترل و شاید باید حتی آورده شده است.” دموکرات ها در کنگره را متهم به تهمت و سوء استفاده از قدرت خود را به کمک سنگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im