مک کانل هدف برای توافق با حزب دموکرات عظیم محرک لایحه توسط شب جمعه

سنا دموکرات ها و جمهوری خواهان می گویند که آنها مشتاق به تصویب یک سوم coronavirus اقتصادی و لایحه در عجله مد با وجود برخی از اساسی سیاست اختلافات.

“من وظیفه مرکب تیم برای رسیدن به یک توافق تا پایان روز امروز” رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: در صبح روز جمعه.

جمهوری خواهان مجلس سنا روز پنجشنبه اعلام کرد یک $1 تریلیون طرح محرک اقتصادی برای مبارزه با آسیب های اقتصادی ناشی از تلاش برای کنترل coronavirus.

اندازه گیری شامل یک برنامه برای کمک به افراد و خانواده ها در زیر یک درآمد خاص با ارسال آنها را به طور مستقیم پرداخت پول نقد از $600-$2400, $300 میلیارد دلار وام برای کسب و کارهای کوچک برای نگه داشتن افراد شاغل و کمک به صنایع به طور مستقیم در معرض خطر این بیماری همه گیر و 50 میلیارد دلار در وام برای شرکت های هواپیمایی و 150 میلیارد دلار برای “دیگر واجد شرایط کسب و کار” که به احتمال زیاد شامل کشتی کروز هتل و صنایع.

رهبر اقلیت سنا چاک شومر عقب رانده علیه جمهوری خواه طرح گفت: آن را نمی تواند به اندازه کافی و نبود اولویت بندی حق مردم است.

“در حال حاضر دیابت مک کانل لایحه است نه طرفدار کارگر در همه. آن قرار می دهد شرکت های پیش رو از مردم است. ما نیاز کارگران برای اولین بار گفت:” شومر پس از سنا در جلسه به بحث در مورد این قانون در صبح روز جمعه.

[همچنین بخوانید: دو اوباما می گویند مک کانل محرک لایحه نیازهای بزرگتر چک برای خانواده های کم درآمد]

شومر گفت که جمهوری بیل نمی خواهد به بيمارستان مقدار پول به عنوان آنها با یک بحران رو به رشد. او اضافه کرد که دموکرات ها می خواستم کامل بیمه بیکاری برای کارگران که گذاشته شده به اطمینان حاصل شود که کارگران در حفظ و گرفتن پول تا زمانی که آنها بیکار هستند نه فقط یک بار پرداخت. نیویورک از حزب دموکرات نیز گفت که به کمک بیشتر نیاز بود برای مرخصی خانواده و پرداخت مرخصی استعلاجی.

در مورد وام و کمک به صنایع را تحت تاثیر قرار بیشتر با این بیماری همه گیر مانند هواپیمایی و هتل صنایع شومر گفت: دولت فدرال خواهد نه قید وثیقه آنها “مگر آنها کارگر پسند است.”

شومر گفت که اگر این صنایع برای دریافت فدرال دلار “پول می رود به کارگران و کارمندان و هیچ سهام buybacks — هیچ کدام از آن در است [مک کانل را] بیل. ما در حال رفتن به مبارزه سخت برای به دست آوردن آنها را در قبض و دریافت آن انجام می شود.”

پس از مجلس سنا در جلسه به بحث در مورد این قانون در صبح روز جمعه مک کانل گفت که خزانه داری وزیر استیون Mnuchin تا به حال لابی برای عبور از اندازه گیری دوشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>