تشکر. ماکسین واترز متهم به رئيس جمهور تهمت و حامیان او از اعتقاد خود را “حق” به “اطمینان” که مردم هیچ “نفوذ یا قدرت.”

“من فکر می کنم شما آن را گفت: اوایل امروز زمانی که شما در مورد این نیاز برای مغلوب ساختن پیشی جستن و کسانی که از او حمایت خواهید به … دارای قدرت مطلق و به این باور است که این حق آنها است و مسئولیت خود را به اطمینان حاصل شود که سیاه پوستان و مردم رنگ و دیگران انجام نمی رود به هر سطح از نفوذ و قدرت قابل توجهی است که می تواند آنها را نمی شود در مجموع مسئول این کشور”کالیفرنیا از حزب دموکرات گفت: به MSNBC شادی رید در روز یکشنبه هنگامی که درباره تهمت تصمیم به رفت و آمد به حکم زندان خود را مشاور سابق راجر سنگ.

“این سیستم عدالت شکسته است” آب اضافه شده است. “این هرگز واقعا به نفع ما است و آن را در واقع شده است مسئول برای حصول اطمینان از که ما می تواند هرگز فراتر از این سرکوب و این ظلم است که مجبور شده است بر ما برای بسیاری از سال است.”

هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن تبدیل سنگ 40-ماه زندان حکم پس از محکومیت برای انسداد عدالت مربوط به روسیه بررسی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن سنگ و دیگران استدلال محکومیت ناعادلانه و بخشی از یک بزرگتر فشار برای پایین آوردن تهمت ریاست جمهوری است.

“راجر سنگ یک قربانی از روسیه جعل که چپ و متحدان آن در رسانه ها تداوم برای سال ها در تلاش برای تضعیف تهمت ریاست جمهوری” کاخ سفید در بیانیه ای گفت: پس از تخفیف. “هرگز وجود هر گونه تبانی بین مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی و یا مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با روسیه است. چنین تبانی بود هرگز چیزی غیر از یک فانتزی از پارتیزان قادر به قبول نتیجه انتخابات 2016. تبانی توهم باعث بی پایان و مسخره تحقیقات انجام شده در مالیات دهندگان هزینه به دنبال شواهدی که وجود نداشت. به عنوان آن مشخص شد که این جادوگر شکار هرگز میوه, ویژه, مشاور رییس دفتر متوسل به فرایند مبتنی بر اتهامات وارد در بالا مشخصات افراد در تلاش برای تولید این تصور غلط را از جرم و جنایت کمین در زیر سطح. این اتهامات شد این محصول بی مبالاتی منتقله از سرخوردگی و کینه توزی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de