دموکراتیک تشکر. ماکسین واترز افزایش داد به این ایده است که رئیس جمهور تهمت تصمیم به ارسال فدرال آمريکا به سرکوب خشونت در شهرستانها در سراسر ایالات متحده می تواند “یک محاکمه اجرا” برای آنچه که او می خواهم انجام اگر او از دست می دهد 2020 انتخابات.

“به عنوان یک ماده در واقع آن پیشنهاد شده است که این یک محاکمه اجرا از رئیس جمهور ایالات متحده که ممکن است سازماندهی را قبول نمی کند چه اتفاقی می افتد زمانی که ما این انتخابات اگر او انتخاب نیست” آب گفت: در MSNBC. “او در حال رفتن به جلو و نظامی خود را? او در حال رفتن به شرکت ما؟”

کالیفرنیا که کنگره را به هر کسی, اما این ایده پیشنهاد شده توسط MSNBC را جان Heilemann.

“او در حال حاضر اشاره به وجود ممکن است به یک جنگ داخلی اگر او را مجددا انتخاب. این خطرناک است. ما در حال تلاش برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد آن,” او اضافه شده است.

آب را به مدت کوتاهی پس از این رئیس جمهور اعلام کرد: “عملیات افسانه” برنامه ای برای ارسال اضافی فدرال مأموران اجرای قانون به شهرهای مختلف از جمله شیکاگو و کانزاس سیتی که هر دو را تجربه کرده اند اخیر موج در جرایم خشونت آمیز. این برنامه شامل ماموران فدرال از اف بی آی ایالات متحده مارشال خدمات و سازمان های دیگر به همکاری با سازمان های محلی. حضور خود و تاکتیک از جمله گزارش استفاده از بینام و وسایل نقلیه به بازداشت مردم در پورتلند اورگان در حال حاضر یک منبع از جنجال و برخی از مردم به نام برای تحقیقات.

برخی از دموکرات ها از جمله مجلس نانسی پلوسی و presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن این باورند که تهمت نمی خواهد قبول نتایج انتخابات اگر او از دست می دهد. مغلوب ساختن پیشی جستن موسوم به چنین بحث “فقط یکی دیگر از بی مخ تئوری توطئه” اما رئیس جمهور خود را کاهش یافته است به متعهد به پذیرش نتایج انتخابات در طول یک مصاحبه با فاکس نیوز یکشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de