ماکسین واترز: ‘مک کانل معنی نیست که مردم سیاه و سفید خوب’

تشکر. ماکسین واترز متهم کرد رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل نمی مراقبت در مورد سیاه شهروندان است.

کالیفرنیا از حزب دموکرات روز دوشنبه گفت که مک کانل ثابت کرده است که او نمی خواهد در مورد مراقبت از مردم چون او را مسدود کرده است خانه بیل و پشتیبانی توسط اواخر Rep. جان لوییس که در گسترش قانون حق رای سال 1965. او خواست کنتاکی رای دهندگان به رای دادن در برابر مک کانل در ماه نوامبر.

“ما قصد داریم که برای رای دادن به مطمئن شوید که مک کانل نیست مجددا انتخاب. او در یک کمپین انتخاب مجدد. ما امیدواریم که او در حال رفتن به شکست داد. تنها چیزی که ما واقعا می تواند برای امید” آب گفت.

“مک کانل معنی نیست که مردم سیاه و سفید خوب,” او اضافه شده است. “او مراقبت می کند. او در مورد کسب و کار از اصلاح چه چیزی اشتباه است با حق رأی شده است که اساسا تضعیف توسط دیوان عالی کشور است.”

جمهوری خواهان را به مخالفت با لوئیس لایحه به دلیل آن را نوار دور توانایی حداقل 11 متحده خود را به قوانین رای دادن با برقراری یک بخش از سال 1965 لایحه که مورد نیاز متحده که قبلا سرکوب سیاه رای دهندگان به مشورت دولت فدرال قبل از تغییر قوانین انتخابات.

“من می خواهم بگویم که به نحوی با آنها در حال رفتن به افتخار جان لوئیس و فداکاری و قانون است که او را معرفی و آن را در خانه و رفتن آنها به حرکت به آن منتقل می کند اما من نمی توانم به شما بگویم که رفتن به اتفاق می افتد,” آب گفت.

“من نمی توانم به شما بگویم که این اتفاق خواهد افتاد چرا که مک کانل و بیش از حد بسیاری از سناتور جمهوریخواه واقعا باور رای دهندگان سرکوب. آنها نمی خواهید به یکی رای یک نفر است. آنها نمی خواهید به عادلانه رای گیری در این کشور,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de