Maxine آب شناور نظریه که “اسفناک’ تهمت را به رشوه دادن و با خدمات پستی در سال 2020 انتخابات

تشکر. ماکسین واترز ادعا کرد که رئیس جمهور تهمت ممکن است استفاده از خدمات پستی ایالات متحده برای مداخله با پست الکترونیکی-در رای گیری برای کمک به او برنده انتخاب مجدد در سال 2020 است.

کالیفرنیا از حزب دموکرات گفت: MSNBC در روز دوشنبه که مغلوب ساختن پیشی جستن است “اسفناک انسانی” است که قادر به شکستن هر قانون به امن خود گشتند. او گفت که دموکرات ها باید آن را یک اولویت برای انجام نظارت از قوه مجریه پیش از انتخابات ماه نوامبر.

“اولین چیزی که ما باید انجام در حال حاضر است درک آنچه که رئیس جمهور در حال حاضر در حال انجام به ایالات متحده خدمات پستی. او فرستاده است سرسپردگان خود را به آن را اجرا کنید و من در حال حاضر گرفتن شکایت از افرادی که می گویند که آنها بر این باورند که رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا است که مدیریت تحویل سیستم های کاهش آن را تداخل با مردم که قادر به دریافت ایمیل خود را” آب گفت.

“و من اعتقاد دارم که آنچه من شنیدن و ما باید این را در بالای دستور کار ما است که ما در حال رفتن به اجازه رئیس جمهور ایالات متحده برای از بین بردن اداره پست ایالات متحده و تضعیف احتمال این که غایب رای استفاده می شود می تواند در انتخابات آینده” او ادامه داد.

واترز گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن را سرزنش دموکرات اگر او برنده انتخابات است و نمایندگان مجلس باید “پیش بینی” اقدامات خود را برای جلوگیری از هر گونه نابکار رفتار است.

“او برنده است او را برای رفتن به می گویند که آن را تقلب در انتخابات. که به نحوی در این انتخابات شده است تضعیف دموکرات ها. او به گردن ما. و بنابراین ما می تواند پیش بینی آنچه که او را به انجام به خاطر او تعریف شده خود را. او به ما نشان داده که او چه کسی است,” او گفت:.

“او به ما نشان داده که آنچه که او قادر به انجام. این مرد قادر به انجام هر آنچه که او فکر می کند این است که در بهترین منافع گم می شود مردم. و بنابراین ما باید از قرار دادن آن در بالای دستور کار ما,” او اضافه شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن منصوب لوئیس DeJoy یک جمهوری خواه اهدا کننده به postmaster عمومی در ماه ژوئن. DeJoy شده است وظیفه ساخت کاهش به خدمات پستی به آدرس کمک کمبود بودجه. یک پیشنهاد این است که برخی از ایمیل بود با تاخیر یک روز اضافی به منظور کاهش هزینه های پایان “در اواخر سفر” و اجازه می دهد ایمیل به صبر تا صبح تحویل داده می شود.

دیگر دموکرات ها ابراز نگرانی کرده اند در مورد DeJoy پیشنهاد کاهش از جمله نیوجرسی در کنگره لایحه Pascrell که به نام طرح “حمله مستقیم آمریکا دموکراسی خود را.”

بسیاری از کشورهای توسعه یافته دسترسی به رای-توسط-mail گزینه های در ماه های اخیر به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. مغلوب ساختن پیشی جستن شده است از منتقدان رای توسط ایمیل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im